lpg silkeliyor

jr1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı şeyler benimde başıma gelmişti bi kaç ay önce bujiler ve ateşleme bobinini kontrol edin probleminiz çözülecektir

sefauner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracın sırkelemesıne galıba cozum bulduk adapazarında yolcu otomatıva gıttım durumu anlattım bogaz kelebegı egr valfı ve enjeksıyon manıfoltu dedıklerı yerlerı söktuk ve sımsıyah oldugunu gorduk gaz kelebegını ve egr valfını elımızde manıfoltu yıkamacıya gondererek temızledık montajdan sonra ne gazda nede benzınde sılkeme yapmadı inşallah dahada olmaz yalnı yag eksıltıyor gıbı gozlemledık yagını tamamlayıp bundan sonra takıp edıyorumbu arada sağ rotilide degiştik işcilik 120 +yağ.rotıl.yıkama.bujı.balata sprey.sıvı conta 130=250 lira bayıldık

sametsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a.bendede aynı sorun vardı keşanda opel servısi bile bulamadı eyüp mar otoya gıttım egr degısım kelebek bogazı temızleme yaptırdım 20 dakıka 150 tl.kazasız belasız sürüşler

sefauner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a.bendede aynı sorun vardı keşanda opel servısi bile bulamadı eyüp mar otoya gıttım egr degısım kelebek bogazı temızleme yaptırdım 20 dakıka 150 tl.kazasız belasız sürüşler
sorunun hala devam etmıyodur umarım bak ben kelebek bogazı egr ve enjeksıyon manıfoltu 3 ünü temizlettım sıkıntı kalmadı umarım sendede yoktur

Kemalyanal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.GencMekan.com
sorunun hala devam etmıyodur umarım bak ben kelebek bogazı egr ve enjeksıyon manıfoltu 3 ünü temizlettım sıkıntı kalmadı umarım sendede yoktur

Benim araç 2001 astrag elgance özel servise gittim egr bu modellerde temizlenmiyor dedi, değiştirsek çok da ucuz bişey değil?

Özellikle 2. vitese atınca silkeleme yapıyor, bir de 1 ve 2. vitesde giderken gazı kesince bildiğin silkeleniyor araba.