LPG sistemi kafamı karıştırdı ??????

kadir09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkeze iyi akşamlar;
benim aracım 1994 model 1.4 8v. sedan opel astra full enjeksiyonlu. ama bu aracın üzerine sıralı sistem değilde normal sistem LPG bağlamışlar, yani benzinde çalışıyor 2700- 3000 devre gelince kendisi otomatik LPG ye geçiyor. LPG cime sordum bir zararı yok dedi bu şekildede kullanabilirsin dedi.
Size sorum şu olacak şuan üzerindeki ile sıralı sistem taktırsam yakıtta bir değişiklik veya bir verim elde edermiyim değiştirmeye değermi.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Emin değilim ama 8V motorlar tek noktalı sistemlere sahip değil mi?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Eğer full ise hiç düşünmeden direk sıralı sisteme geçmeni şiddetle tavsiye ederim. Şu anda senin aracının üzerinde olan sistem benim aracımda da var. Benim aracım da 8V motor tek nokta şehir için LPG de 50 kuruş yakıyor.

kadir09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın vize tarihi yaklaşıyor zaten bir ay kala taktıracam hem yenilenmiş olur. zaten lpg depo ömrüde bitiyor bu vizede. sıralı sistemde ne önerirsiniz her kafadan bir ses çıkıyor en iyisi için atiker diyorlar ???

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
LPG markası konusunda ne desek hava da kalıyor. Önemli olan usta usta iyi iş yapmaz ise işte o zaman LPG başa bela oluyor. Benim başıma bela oldu çünkü.