LPG'siz kaç üye var...

magic_ocean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende benzınlı corsa kullanıyorumm hıc sorun yok nasıl olsa benzın dusuyor 95 oktan devam :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bu gün benzine ve mazota zam gelmiş benzine 7 kuruş zamlamışlar mzotu bilmiyroum kullanmadığım için :D

lostsailor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gmdss.bravehost.com
babamın kanına devamlı işyrinde giriyolar yok şöyle iyi yok böyle iyi sonra gelip bana söylüyoo lpg taktıralım diyo bnde herzamanki gibi hayır diyorum zaten senede 10000-15000 km yol yapıyorum senede 1 kere servise gitmek varken niye lpg taktırıp başımı ağrıtayım diyorum sonra susuyoo ama 15 gün sonra tekere başlıyoo

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzinli araçla her şey çalışır sorunsuz lpg cng ilerde yakında özel lpg cng gibi hidrojen kitleride gelicek türkiyeye beniznli araçlara monte edilicek askeriyeninde bu konuda tam desteği var hidrojen elde edilebilen en kolay en güçlü en temiz yakıt sonuçda sudan elde ediliyor..

yakında türkiyede hidrojen tesisleri kurulup hidrojen gazı üreticek sudan o zaman bir sürü lpg satan firma hidrojen kitleride satıcaklar lpg pompaları gibi hidrojean pompalarıda olucak..

o yüzden benzinli araç ölmez benizn bitse yarın başka bir şeyle gene çalışır..

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bande benzin kullanıyorum hem fazla kullanmıyorum hemde araç otamatik çekişter düşer biraz

fireball

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de 95 oktan kullanıyorum. Beni çok fazla üzmüyor. zaten gerekirse haftada bir binerim adam gibi binerim. lpg az yakıyor diye daha fazla km yapmanın ve sonuçta aynı parayı vermenin bir anlamı yok.