lutfen yardım!!!

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
ben de diyorum ki cdr 500'ün suyu mu çıktı? her ne kadar tarck çalsa da bir track cdsi 16- 23 arası parça almakta düzgün ayarlanıp kaliteli parçalar seçildiği zaman ses kalitesine diyecek yok. bu arada dreksiyon kumandanı kurtarmış oluyorsun. ayrıca kaliteli cdlerde kesinlikler okuma sorunu olmuyor. bence her zaman orjinal kullanılmalı. öyle mp3 felan uğruna o kadar parayı verir alırsın teybi bir hafta iki hafta üç hafta derken en fazla bir ay içinde o çalışmayan dreksiyon kontrolleri senin canını sıkar kesin pişman olursun ah keşke dersin. bak arkadaşım ben çok car 400 ve cdr 500 sattım, car 400 alanların çoğu sony ya da pionner cd-mp3 çalarlarının yerine cdr 500 alanlar da car 400 ün yerine takıyorlar bunu unutma sana tavsiyem o 400 ytllik teybi çöpe atıp yerine car 400 takmak istersin

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
300 ytl peşin ödeme kaydıyla bir hafta içinde yurtdışından getiriyourm. aldığım yerden size takip numarası veririm kargonuzun nerde olduğunu saniye saniye izleyebilirsiniz

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkisi sadece tavsiyeydi ben yaptım zevk alıyorum direksiyonu kullanmamak hiçte zoruma gitmiyor cd kalabalığından kurtuldum aldım bir tane 4GB flashdisc bu kadar basit hem 4x50 watt ile kolonlara can geldi orjinallerinin iyiliğini anladım yeni teypten önce kolonlar kötü teyp ile birlikte değiştirmeyi düşündüm ama cd çalar ile kendini gösterdi bu bnm yorumum zevkler ve renkler tartışılmaz...

ouz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 el temiz bi piooner 5 000 6000 serisi felan bak derim alta koyarsan güzel olur 2. bi teyip olarak takabiliyorsun hangisini açarsan ondan dinliyorsun tek yyapman gereken eline bi kablo alıp yukardaki teyipden soketi cıkarmadan kabloyu az soyup koparmadan aşşağıdaki teyiebe kablo cekmen biz bi arkadaşın astrasına yaptık cok güzel olduı

kut83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal teyibin bi kaç takviyeyle istediğin normal güçte bir müzik sistemini kaldırabilir. ancan yeni bir teyiple bu işi güzel bir şekilde çözebilirsin aracını satarken orjinal teyibi tekrardan taktırısın.

ihyaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 el temiz bi piooner 5 000 6000 serisi felan bak derim alta koyarsan güzel olur 2. bi teyip olarak takabiliyorsun hangisini açarsan ondan dinliyorsun tek yyapman gereken eline bi kablo alıp yukardaki teyipden soketi cıkarmadan kabloyu az soyup koparmadan aşşağıdaki teyiebe kablo cekmen biz bi arkadaşın astrasına yaptık cok güzel olduı

DOSTUM ARKADASIMA YAPTIK DEMISSIN. SOYLE BIR SORU SORMAK ISTIYORM BILDIGIN GIBI ASAGIDAKI BOSLUGUN ETRAFI BIRAZ DAHA DAR. ETRAFINDA KOYU GRİYE KACAN Bİ CERCEVE DAHA VAR. BU DİREK SOKULUYOR MU YOKSA KESILIYOR MU. SONUCTA SATARKEN TEKRAR CIKARTCAN TESISATI. SONRADAN YAMALIK GIBI DURMASIN :(

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BİLDİĞİM KADARI İLE o raf gibi alt bölüm çıkABİLİYOR üst tafaftaki kadar yer açıILIYOR...

ASLANYUREK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam.kendinizi oncelikle imza kisminda tanitmalisiniz.