Macunlu plakalık iptali

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar Herkese;

İstanbula geldiğimde aracıma bikaç işlem yaptırıcam bunların arasında ön tarafta ki plakalık iptali de var:)

Resimdeki gibi ön tarafı düzleştirmek istiyorum.Bu işi düzgün bi şekilde yapabilcek tanıdığı olan var mı acaba??Plakanın oldugu yer macunla kaplanıcak ve boyanıcak.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok adnan macun boya işi olduğu için yazmak istemedim çünkü herkesin çevresinde tanıdığı iyi bir usta vardır ..zeytinburnu sanayi sitesinde iyi bi usta var istersen tel vereyim konuş

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi olur Aytekin abi internet sitesi ya da numarası varsa özelden atıver..Bu işi yapabilcek biri olması lazım:)Bulusmada da daha detaylı konusuruz zaten;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
astra_gal_19_b.jpg

Görüldüğü kadarı ile plakalığın olduğu yer ortalama 2-3 cm kadar çukur. Bu kadar kalınlık macunla doldurulursa bir süre sonra boyada çatlamalar yapabilir. Bu boşluk bir parça ile takviye edilip macunlanırsa daha uzun ömürlü olur. Bence çok basit bir işçilikle olacak gibi görünmüyor. İyi bir usta bulamazsan hiç yaptırma daha iyi.

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu işi yapan yerler var maslakta ama adı üstünde maslak mod cenneti:)..çok pahalı yapılıyo orda.300ytl dediler boya falan herşey dahil..macunlanan yere piano black kaplama yaptırcam ıcın çatlama falan problem olmaz.
zaten uygun fiyata tanıdık birileri lazım

emrahaydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
topkapıda karakolun yanında bi kitci var adnan kardeşim o yapar dıye duşunuyorum adamın işi nede olsa :D

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
internet sitesi fln yok küçük bir dükkan oradaki bütün dükkanlar gibi... bozkır oto 510 81 58 sana yapılacak işlem plakalığın olduğu kısım macunlanacak ve ve o bölge lokal olarak boyanacak sağ sol köşelerde sürtme varsa komple boyatırsın..yetkili servistende bi fiyat al istersen ...tamponunda çizik darbe fln varsa beyanla yaptırabilirsin kaskodan..

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok abi kaskoyu ellemeye gerek yok 100-200 ytl lik boyama için kaskodaki 300-400 ytl lik hasarsızlık indirimini bozmaya değmez

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok ben bozduysan dedim zaten tabikide...