Makyajlı kasa vectra c

danger16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozan4131

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi arkadasımda 2005 comfort 1.9 CDTI vardı şanzımanda sorun cıkartıyordu hep yolda gıderken güm diye vurma şekli yaratıyodu ve motor kıtleme gıbı bısı yapıyordu araba gıtmıyordu ıstop ettırıp tekrar calıstıkdan sonra gecıyodu ama bu ona pahalıya patlamıstı en sonundada arabayı elınden cıkarttı kardesım:)

berfe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece opel değilhangi markanın otomatik vitesini alıyorsan en az 3 tane ustaya-şanzumancıya göstermen lazım. vakti zamanında 99 model clıo hb almıştım 1.6 otomatik araç yolda giderken stop ediyordu. yine vakti zamanında uslanmadım gittim 307 sw vagon almıştım 2003 otomatik model yine hata edip ustaya göstermeden karadüzen almıştım, vites geçişleri 5-6 devir arasında oluyordu. yok parasına elden çıkarrtım. demem o ki muhakkak birkaç ustaya göstermelisin. çünkü bu otomatik vites dediğin sanzuman bakım ister belli aralıklarla yağının değişmesi gerekir ama yurdum insanı (herkesi kastetmiyorum) eşeğe biner gibi otomatik aracı kullanıyor bakım vs filan hak getire..
saygılar

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
bakımlısı, temizi alınır bence. ama dizel otomatik olmuşken Elegance da değerlendirilmeli bence :)

danger16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyisi otomatik işine girmeyip 1.3 cdti astra classic en mantıklısı 2008 2009

ozan4131

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Berfe bi nevi haklı burada ama corsada da otomatik pek iyi değil CDTI düz vitesden şaşma:) kolay gelsin

danger16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tasaruf için gücü tatmin edici peki ya düzgün bakılırsa hararet yaptırmazsak sakin kullanımda kaç bin km yi görür uzun vadeli alıcam ikinci el temiz 80bin 100bin arası

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tasaruf için gücü tatmin edici peki ya düzgün bakılırsa hararet yaptırmazsak sakin kullanımda kaç bin km yi görür uzun vadeli alıcam ikinci el temiz 80bin 100bin arası
hic kafani yorma temiz bir tane 80.000 km lerde bulursan direk al Türkiyede arkadaslar otomatikte sorun var diyorlar ama ben almanyada böyle bir sorunla karsilasan görmedim bizde iki tane otomatik signum var ikiside 100-110.000 km lerde daha otomatik sorunu yasamadik hatta birisini, 100.000 km de olanini, 6 aylik ve 13.000 km de aldik yaklasik 90.000 km yaptik en kücük bir sorun yok tavsiye ederim.bizdeki signumlar 3.0 cdti.ama bende daha önce zafira cdti 150 hp vardi sorunsuz güzel arabaydi.cidden almayi düsünüyorsan hic düsünme al.