mazda 121 - nissan micra

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
eve eşimin kullanımı için 2. bir araç gerekmekte.fakat bütçemiz şu an 10.000 YTL ile sınırlı.şu an için düşündüğüm araçlar içinde iki tanesi öne çıkmakta:mazda 121 ve nissan micranın ilk 2. kasası yani mevcut kasanın bir öncesi.birde aracı eşim kullanacağı için araç otomatik vites olmalı.
bu araçları aramızda daha önce kullanan var mı?bu araçların artı ve eksi yönleri nedir?yakıt tüketimleri hangi düzeyde ve kronik sorunları varmıdır?şimdiden herkese teşekkür ederim.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
İkisi hakkında da çok fazla bilgi sahibi değilim ama bence bir bayan arabası olarak Micra ...

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
micra daha iyi sanki. donanım olarak da 121 lerde birşey yok diye hatırlıyorum.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence otomatik 106 XS de bulabilirsin o fiyata.Hem parça, hem de servis olarak daha ucuz olacağını düşünüyorum.Bir de alternatifin daha çok olur, 121 ve micra zaten az, o sınırlı kaynaktan temizini bulman oldukça zor...

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
micra sahipleri bahsettiğin araçtan o kadar mumnundurlarki satılık bulman çok zor nissan ın en güzel araçlarından birisidir.

bunun yanında caponlar otomatik vites konusunda diğer alternatiflerden daha iyilerdir bu ikisi arasında kaldı isen micra her zaman önce gelir ama muhtemelen bulman zor olacak. çünkü gerçekten sahibi için çalışan araçlardır bütün nissan bayilerine açıp sorabilirsiniz memnuniyet derecesini.

yenilmez27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
micra :good:

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana kalsa da micra ama skyeye a katılıyorum 106 daha mantıklı olur...