megane alacagim fikrinize ihtiyacim var

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yava ustat yazdın yazdın yazdın sonra bır lafı koydun benımde ıcımı kararartın yav okadar para verdım sımdı denırmı bu bana hanı bız kardesdık :) :) :)

o lafım genel renault grubu için senin aldığın araba için değil :D senin aldığın arabayı geçen gün binme fırsatım oldu harika inan çok güzel tercih yapmışsın renault grubunda 3-4 tane işe yarar araba varsa 30 tane işe yaramaz araç var seninki o 3-4 taneden biri o yüzden o yazdığım genellemeye kendi arabanı sokma.. :D

nebi_han

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede 105 lik al çünkü onlarıınn kasa ağır ve 85 lik hem zorlanabilir ve buda moturn ömrünü kısaltır

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilkbaharda 1.6 dizel edc otomatik fluance geliyormuş...130 bg..320 nm tork..başka forumlarda konuşuluyor..

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
renaultta hiç bulaşma derim laguna megan clio hepsini kullandım hepside bir birinden kötü ordan ses gelir burdan ses gelir clio desen yolu hiç tutmaz bi artısı dieselleri az yakıyor ama çok sesli çalışıyor sunroof hiç yanaşma bile renaultta bide son clio fabrika çıkışlı hasarlı araçmış satarken bunuda öğrendik komple sağ ve sol tarafı boyanmış sağ kapı değişmiş 0 aldığımız aracın

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilkbaharda 1.6 dizel edc otomatik fluance geliyormuş...130 bg..320 nm tork..başka forumlarda konuşuluyor..

sanırım fiatın 120 beygirlik 1.6 multi jetine rakip çıkarttılar.. dizelci değilimdir ama hep şu ufak dizel motorlara karşıydım hiç içime sinmezdi gene 1.6 motor kötünün iyisidir..

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şirkete sıfır focus 1.6 tdci ler geldi. ne yalan söyleyeyim astra kullanırken focusu malzeme kalitesi konusunda yadırgıyordum, golften sonra iyice gözümden düştü. hele bir aralar 1.6 tdci focus düşünüyordum, iyiki almamışım.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
focus malesef o yönu kötu ıscılık ıc sınıf vasat kalıte yok cok sert plastık kullanılıyor

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burda hep fransiz arabasindan uzak dur derler fiyatlarida cok ucuz aracda hertürlü donanim oluyo fakat para etmiyo yani pek alicisi olmuyo arkadasa önerim alman markalrina baksin

Halilibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar tekrar selam. arac aslinda aralik 17 gibi geldi ama vergiden muhaf olmak icin ocagi bekledim ve bugun teslim aldim. yarin sabah onda randevum var boya koruma motor koruma ve koltuk korumalarini yaptirip resimlerini sizlerle paylasacagim. seffaf kaput filmi yaptiriyimmi sizce? neyse ilk resimlerden sonra konusuruz bu konuyu
herkese iyi aksamlar