Megane I için yedek parça

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar malumunuz kazadan sonra 99 model 2.0 bir megane aldık. Ben bunların parçası ucuz ve heryerde bulunur bilirdim. Belki iç aksam olduğundan araştırdığım birkaç parçayı ne çıkmacılarda ne de yedek parçacıda bulamadım. Hoş 1-2 yerden fiyat aldım ama onlar da çok yüksek... Velhasıl sizlerden G.Antep-Adana çevresinde neredden parça temin edebileceğimi öğrenmek isterim...

Şimdiden teşekkürler.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oralarda bakın ,eğer bulamassan aradığın parçanın kodunu yaz, gerekirse burada senin için yeniden üretiler :) Made in Bursa :good:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Renault un fabrikası ve tum yan sanayisi (yedek parca üreticileri) Bursa da yerleşiktir.Yani herhangi bir parçayı buradan temin etmek daha kolay olur.Sen ihtiyacın olan parçanın, kod nurmasını temin edersen biz buradan araştırır sana yardımcı olabiliriz demek istemiştim

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Renault un fabrikası ve tum yan sanayisi (yedek parca üreticileri) Bursa da yerleşiktir.Yani herhangi bir parçayı buradan temin etmek daha kolay olur.Sen ihtiyacın olan parçanın, kod nurmasını temin edersen biz buradan araştırır sana yardımcı olabiliriz demek istemiştim
Anladım, çok teşekkürler bakayım biraz daha araştırayım gerekirse iletişime geçeriz. Sağolun.