melihksn arkadaşımızın sayesinde benimde vites altı led aydınlatmam oldu :)

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Dün akşam melihksn arkadaşımızla benim araca vites altı led uygulaması yapmak için buluştuk. Kendisi sağolsun kendi arabası gibi ilgilendi. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum :)

Uygulamaya gelince;

Kendisi zaten aracına yaptığı uygulama için konu açmıştı. Bende tek çipli silikonlu şerit led kullandık. Tek farkı o. Vites bölümünü ilk açtığımızda olması gereken soketi bulamadık. Tam Opel bunu da mı çalmış diye söylenip aramaktan vazgeçecekken sonra melih hocam soketi buldu. Eğer o kısmı açtıklarında soketi göremeyip yok sanan arkadaşlar varsa, o kısmın sağını solunu iyi araştırsınlar.Fotolar asağıda ama telefon kamerası kullandığım için pek iyi çıkmadı, mazur görün.

Buradan melihksn'a tekrar tekrar teşekkürlerimi gönderiyorum :)

Bu resim, soketi bulamadık diye foruma koyacağımız resimdi. Ama soketi aux giriş kısmının hemen arkalarında dipte bir yere sabitlenmiş şekilde bulduk.

Bunlar da uygulamanın fotoları.

denizcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: melihksn arkadaşımızın sayesinde benimde vites altı led aydınlatmam oldu :)

güle güle kullanın.. special_Yeah

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: melihksn arkadaşımızın sayesinde benimde vites altı led aydınlatmam oldu :)

Çok güzel olmuş.Güle güle kullanın.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gule gule kullanin

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de şerit led kullandım 3 çipli oldugundan ledlerin izleri belli olmuyor daha çok ışık veriyor ama bu şekilde de yine de güzel olmuş.güle güle kullanın

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben teşekkür ederim. Güle güle kullan kardeş :)

sallierim link' Alıntı:
ben de şerit led kullandım 3 çipli oldugundan ledlerin izleri belli olmuyor daha çok ışık veriyor ama bu şekilde de yine de güzel olmuş.güle güle kullanın

valla çok parlak olmasın dıye tek çipli kullandık ama sizde 3 çiplisinin resmini paylaşabilirseniz olmassa 3 çipli ile değiştirelim...

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

melihksn link' Alıntı:
Ben teşekkür ederim. Güle güle kullan kardeş :)

valla çok parlak olmasın dıye tek çipli kullandık ama sizde 3 çiplisinin resmini paylaşabilirseniz olmassa 3 çipli ile değiştirelim...
hocam finallerden kafa kalmadı arabaya biniyorum 2 tane resim çekmeyi akıl edemiyorum kusura bakmayın hatirladıgım an paylaşacam

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada bılgısı olan arkadaslardan özellıkle orj vıtes altı lede sahıp olan arkadaslardan bu sıstemın calısma prensibi nasıldır? Bizim yaptıklarımızda hem kendi aracımda hemde arkadaşın aracında eger araç kilitli ve far tuşu kapalı konumdaysa sadece şöför kapısını acınca led yanıyor ancak yan ve arka kapılar acılınca yanmıyor far tuşu açıkken kontağı çıkarmıssak yanı farı acık bırakmıssak bu sefer şöför kapısını açıncada yanmıyor. Bunun dışında farlarla senkronize çalışıyor hareket halinde farları açınca yanıyor kapayınca kapanıyor. kapıları kilitleyince yavaşca sönüyor.

Aslında tek merak konusu orjinal tesisatta tüm kapılar açılınca yanıyormu yoksa sadece sürücü kapısı açılıncamı yanıyor ?

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
hocam finallerden kafa kalmadı arabaya biniyorum 2 tane resim çekmeyi akıl edemiyorum kusura bakmayın hatirladıgım an paylaşacam
Eyw beklıyoruz :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun yine harika bir uygulama olmuş, güle güle kullanın. :)