merkezi kilit anhtarin isigi yandigi halde acmilmiyor

karakayaaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar opel astra comfort 2003 model aarabim elektirik arizasi nedeniyle akuyu cikardik teyb sifre istedi sifre yoktu yeni teyb aldim pioneer deh 4500 bt teyb taktim ilk calisti sesi son sese verince gitti sandim teyb yandi gittiim aldigim yere saglam dediler araca taktim calismadi gitim yenisini verdiler oda calismadi daha sona teyp deki iki kabloyu birlestirdim calisti bu kesde merkezi kilit sistemi calismiyor lutfen bana yardimci olurmusunuz simdiden tesekur ederim anladigim kada&r anlatmaya calistim iyi aksamlar

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anahtarı senkronize etmeyi deneyin....kontağı takın ışıklar yanana kadar çevirin marş durumuna kadar..sonra tam hatırlamıyorum ama açma yada kapama tuşuna basılı tutun 5 sn kadar...ondan sonra deneyin....

karakayaaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
denedim hepsinide olmuyor kilit sistemi sigortasi nerede baktim sigartalara saglam teyple bir alakasi varmi acaba?

karakayaaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az once iki sefer indim olmadi onceden yapmistim kapilar ve dortluler yanip sonuyordu olmadi teyb taktigimda son ses acim dedim birden gitti teyb her hangi sigorta atmismidir veya aracta ne kadar sigorta var 7 veya 8 tane sigorta var baktim bisey yok acaba baska yerde varmi sigorta

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teybin sigortası atmış olabilir..teybi sökme imkanınız varsa söküp bakın...arkasında sigortası oluyor....araçta elektirikle ilgili işler yapıldığında genelde bu tarz sorunlar çıkabiliyor...kumandanın açıp kapamaması gibi..hiç olmadı gibi bir anahtarcıda senkronize yaptırın...