merkezi kilitle camlarız açıkken kapanıyor mu?

Dolphin_mans

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Slm. Arkadaslar bende 2005 Opel Astra Classic var .Yaklasık 7 ay önce aldım.Benim aracın adece ön camlar otomatik.Camlar açıkken merkezi kilitle kapatınca camlar kapanmıyordu. kapanması için internetten araç cam modülü aldım.Tanıdığım bi elektrikçi arkadaş götürdüğümde bana bu modülün gerek olmadığını ve sadece OPEL araçlara özel bi sistem olduğunu söyledi. şoför kapısının ayak kısmındaki tesisatı açıp kabloyu buldu ve iki kablo arasına bi benim deyişimle diyot(ismini bilmiyorum tam olarak) küçük bi parça devreyi tamamlaması için bağladı yaklasık olarak 5 dk sürdü ve artık aracımın camları merkezi kilitleme esnasında açıkta olsa kapanıyor.Dört cam otomatik olan araçlar içinde geçerli başka bi arkadaşın aracına uyguladık gayet memnun.Şimdiye kadar da bi sıkıntı çıkarmadı.Belki diger arkadaslar forumda paylasmıstır .ben diyarbakırda bunu yaptırdım.belki de işinize yarar diye düşünüyorum.Teşekkürler..

Son düzenleme:

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylaşım için tesekkür ederiz sitemizde duyrulmusta galiba

konuyuda uygun yere tasıyıp devam edebilirz

Dolphin_mans

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
nereye tasımam gerektigini belirtirseniz tasırım.arkadaslara yardımcı olmak isterim

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bununla ılgılı konu var dıyot baglandıktan sonra bazı araclarda problem oluyor vs aku bıtırme problemı gıbı ;)
taşıma ıslemını sız yapamazsınız konu bölum sorumlusu ancak taşır bılgınıze

Dolphin_mans

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
yaklasık 7 aydır kullanıyorum şükür sıkıntı çıkarmadı.daha önce yaptıran arkadaslar varsa bilgi amaçlı yardımcı olsunlar.yanlış yönlendirmeyelim arkadaşları.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ben örnek verdım fuat bey kımseyıde yanlış yönlendırmıyorum nettekı arkadaşlar bılıyor cogu ;)
konuları araştırıp sayfa aratın cam kaldırma ıle ılgılı butun bılgıler cıkıcaktır

Dolphin_mans

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
ben siz yanlış yönlendiriyorsunuz gibi bir imada bulunmadım.sadece ben aracıma bu işlemi yaptım.bilgisi olan varsa yanlıs veya doğru yorum yapsınki diğer arakadaşlara yön vermiş oluruz. çabamız bunun için.