Milli piyangoda şok idda

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
kasa her zaman kazanır... şimdi para dışarı mı gitsin. bana çıksa gider araba alırım gezer tozarım. çarkı döndürüyolar işte...

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bence saçma muhalefet bazen sırf muhalefet olmak için ne yapacağını şaşırıyor ki şans topu talihlileri tanıdıklarım var:)hiç öyle kimseyle alakası olmayan insanlar

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bence bukadar küçük hesaplar için böyle bir risk alınmaz.. İspatlamasıda kolay.. Çıkan talihlileri incelersin hangisinin parti bağlantısı var.. Hangisi parayı nereye yatrmış.. İncelemek çok basit. Varsa böyle bir olay çıkar. Devreden tutar birey için çok büyük olsada, Hükümetin tasarrufundaki miktarın yanında çekirdek parası olmaz.

Zaten bilet talihlilerinin peşine devletten önce mafyalar düşüyor. Arkadaşımın 6000tl lik At yarışı kuponunu hipodromdan çıkmadan 6500 tl ye bozdular :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bence konu yanlış yorumlanmış da olabilir. Bu oyunlardaki en büyük gelir payını devlet almıyor mu? Şu kadar / bu kadar devir etti dendi mi millet bir umut makinalara koşmuyor mu? Ne kadar çok oynanırsa devlet o kadar çok kazanıyor. Mesela geçen hafta Ankara'daydım. Eski para 12 trilyon devir ettiği haberini duyan makinalara koşmuştu, metrelerce kuyruk vardı. Bakın yakın zamanda mazotta üst üste 3 ncü indirim oldu, enerji bakanı 1-2 güne kadar da benzinde ucuzlama bekliyoruz dedi :). Yani koskocaman bakan milletimizi biraz daha yolalım ondan sonra gereğini yaparız mı demek istiyor :(. Mazot ta benzin de aynı petrolden üretilmiyor mu? Yoksa mazot için ayrı benzin için ayrı yerlerden petrol alınıyor da biz mi bilmiyoruz. Durum böyle olunca ben üzülerek de olsa "yaparlar arkadaş, ateş olmayan yerden duman çıkmaz" demekten kendimi alamıyorum :(.