mimgas dan bilgisi olan varmı acil

asrıncan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
offf

arkadaslar atikere yanasma dedi etrafımdakiler.lovatoya taktırmaya gittim.servisi tatmin etmedi (merivaya hiç takmamış gibi duruyodu).mimgastaki usta tanınan ve bilinen biri işçiligini gördüm iyiydi.sadece lpg değil tamir işiylede uğraşıyo.kararsız kaldım

calmy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kampkeyfi.com
Tekrar söylüyorum. Bahsettiğiniz kitle aracınız çalışır. Belli bir süre memnun da kalırsınız. Ancak bunun ne kadar süreceği belli olmaz. İnanın yerlilerin, hibritlerin ve %100 italyanların ne şartlar altında kimler tarafından üretildiğini çok iyi biliyorum. Hataydaki şartlar konusunda haklısınız ama benim kadar içinde bulunma şansınız olsaydı, fazla düşünmez Kayseriye gidip prins, Adanaya gidip landirenzo vs taktırırdınız.

asrıncan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
camly konuya ilgin için sagol.senle aynı fikirdeyim ama servis sikıntısı yaşayan arkadaşlar var bahsettiğn markalarda takanlarda sağdan soldan getirtiyolar işçiligi sorun. ayar dahi yapamıyolar.biraz beklicem heralde.

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger mimgas istemiyorsan atiker safe fast tak oyle pahalı kıtler taktırmana gerek yok hepsı aynı ısı goruyor merak etme onemlı olan en uygun fıyata en guzel ıscılık mılletın pof pof ladıgı super lpg kıtlerının şikayet.com daki mesajlarına bakınca gorursun

calmy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kampkeyfi.com
Sikayetvar.com'dan bahsediyorsanız doğru. tavsiye ettiğim lovato ile ilgili 4 ve landirenzo ile ilgili 3 şikayet var. Sizin tavsiye ettiğiniz atiker ile ilgili 160'a kadar olan şikayetleri saydım sonrasında saymaktan sıkıldım.
Aslında marka tavsiyesi zor iş. Dediğiniz gibi temiz ve iyi montaj önemli. Dünya çapında marka olmuş kitleri beceriksiz kişiler montajlayınca netice kötü olabiliyor...

asrıncan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karar verdim mimgası takcam.servisle görüştüm.araç benim artık benim dedi.:)) sorun çıkarsa tepesine çökerim valla.tanıyo beni bende onu.beğenmezsen sökeriz geri dedi.

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaliteli kit mükemmel işçilik harika sonuç verir.dandirik kit,kaliteli işçilik zaman zaman sorun çıkarır.dandirik kit dandirik işçilik ise adamı zıvanadan çıkartır..
adı geçen 1000 tl ise benim önerebileceğim kit 300-400 lira fazladır..Taksite bölerseniz ayda 30-40 lira yapar.Taktırmışken iyisini,iyi ustaya taktırmak en güzeli olur.Kullanıcı yorumlarını dikkate alın derim ben,risk almaya gerek yok.

asrıncan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
denemeden göremicem

:D kaliteli işçilikle kaliteli kiti bulamadım.söyliceklerimle yapacaklarım bu sefer farklı olacak.sanayiyi dolaştım sonuç burası oldu işçilik ağır bastı

murat aysu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş bende GT VAR lavoto taktırdım süper çekiş performans 10 numara arıza hiç yapmadı tavsiye ederim.

calmy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kampkeyfi.com
kaliteli kit mükemmel işçilik harika sonuç verir.dandirik kit,kaliteli işçilik zaman zaman sorun çıkarır.dandirik kit dandirik işçilik ise adamı zıvanadan çıkartır..
adı geçen 1000 tl ise benim önerebileceğim kit 300-400 lira fazladır..Taksite bölerseniz ayda 30-40 lira yapar.Taktırmışken iyisini,iyi ustaya taktırmak en güzeli olur.Kullanıcı yorumlarını dikkate alın derim ben,risk almaya gerek yok.

+++
Aynen doğrudur.