motor ısınınca geç çalışıyor

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı tech2 ye bağlayıp ecu'nun yakıt verilerini sıfırlayın. bi de öyle deneyin.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşiniz çok zor.Ama bana şu an mantıklı gelen ısı sensörü gibi geliyor.Arkadaşımız da söylemiş, motor ısı verilerini beyne gönderen sensör diye.Bence onu bir araştırın.

mongolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten biri motor sıcaklığını iç km sayacı olduğu kısımda motor hararetini göstermek için diğeri motor sıcaklığını beyine bildirmek içindir bozuk olup motorun çalışmamasına sebep olanda bu ikincisidir

selam. bu sensörlerle ilgili fotoğraf varsa yayınlayabilir misiniz?
teşekkürler.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın astra g hangi motor? çift soketli müşürü pahalı bir parça değil artı kendin değişebilirsin
images

teacher-men

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sorunum çözüldü galiba 2 gündür sorunsuz biniyorum.Çalıştığından emin olduğumuz hatta açıp baktığımız benzin pompası değişince sorun ortadan kalktı.Çalıştığı halde benzin çekemeyen bir benzin pompası ne hallere koydu beni.
Herkese çok teşekkür ederim değerli zamanlarınızı ayırdığınız için...

mongolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sorunum çözüldü galiba 2 gündür sorunsuz biniyorum.Çalıştığından emin olduğumuz hatta açıp baktığımız benzin pompası değişince sorun ortadan kalktı.Çalıştığı halde benzin çekemeyen bir benzin pompası ne hallere koydu beni.
hadi geçmiş olsun..
darısı bizim başımıza.

balamirkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selamlar hocam konuyu çok önce acmissiniz ama ben de sizin gibi sorun yaşıyorum. Sorum su olacak:
Ben benzin pompasını orijinali ile değiştim. Sorun ÇÖZÜLMEDİ. Bire bir aynısının orijinalini taktik. Değişmedi. İsi sensorunu daha değişmedim. Siz yenisini takmaniza rağmen o da mi bozuk çıktı. Biraz anlatır misiniz.

opel20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracta çalıştığında gügür çalışıyor sanki nefesini sıkıyorsun sonra bırakıyomuşsun gibi rahatlıyor bunun sebebi ne olabilir