Motorine 12 Kuruş Zam - 11.05.2015

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ne şekilde olursa olsun. Ülkemiz de terlemeden vergilere göz dikilmesinden dolayı yakıtlar bu kadar yüksek. Durmadan birilerinden fedakarlık bekleyen siyaset kendileri hiç bir şekilde fedakarlık yapma düşüncesi içinde değil. Sürekli millete bindirme derdindiler...(Zamları) durum böyle olunca da işte fiyatlar ortada. Bir gemiden ÖTV almayanlar sanırım bizim araçlarımızın yada iş makinalarımızın yada çiftçinin traktörünü gemiden daha lüks sanıyorlar...

Bir kere devlet vatandaşının yanında olacak... zenginin değil. Zenginin yanında olunduğu sürece zenginlerin ödemediklerini vatandaş ödemeye devam eder.

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O değil de 1-2 gün önce arabalara yeni zam geldi. Diğer markaları bilmiyorum ama şuan bariz olarak Opel ve VW'de görülebiliyor zamlı fiyatlar. Sürekli takip ettiğim için biliyorum, bu iki markada çoğu modele 1000 tl ve üzeri zam gelmiş. Diğer markaları bilmiyorum. :(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
O değil de 1-2 gün önce arabalara yeni zam geldi. Diğer markaları bilmiyorum ama şuan bariz olarak Opel ve VW'de görülebiliyor zamlı fiyatlar. Sürekli takip ettiğim için biliyorum, bu iki markada çoğu modele 1000 tl ve üzeri zam gelmiş. Diğer markaları bilmiyorum. :(

Araç almak için bence sadece yılın son aynı beklemek gerek. Durmadan zam yaptıkları ve bir ay sonra yada bir kaç ay sonra yeni çıkacak modellerden dolayı zam yaptıkları araçları kar elde etmeden satmaya çabaladıkları zaman. İstedikleri kadar zam yapsınlar bakalım...

Ha bu arada hangi firmalar bilmiyorum medya da Bursa da olan yedek parça firmalarında eylem var. Araçlarına zam yapmayı kaçırmayanlar emekçi için sanırım kulakları hiç duymuyor ;) ama helal olsun emekçi arkadaşlara sonuna kadar eyleme devam ediyorlar. Alsınlar hemde söke söke haklarını alsınlar işçi emekçi üzerinden öyle bedava para kazanmak yok. Adamlar çalışıyor.

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç almak için bence sadece yılın son aynı beklemek gerek. Durmadan zam yaptıkları ve bir ay sonra yada bir kaç ay sonra yeni çıkacak modellerden dolayı zam yaptıkları araçları kar elde etmeden satmaya çabaladıkları zaman. İstedikleri kadar zam yapsınlar bakalım...

...

Sonbahar, sıfır araç almak için gerçekten en uygun dönem. Hele bir de faizsiz kampanyalar oluyor ki, işte o muhteşem. Opel 2 kere yaptı: 15.000 TL / 15 ay % 0 faiz (nefret ediyorum bu kelimeden, faizsiz demek daha güzel geliyor)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İşte benim de en çok kıl olduğum konu da bu zaten hayır böyle kampanya yapacak isen zamanın da yapın vatandaş araç alsın ama biz kampanya yaptık diye de fiyatları şişirme durumları da var. ;) sadece müşteri çekmek adına yapılan işler çok fazla ne yalan söyleyeyim artık hiç bir şeye güvenim kalmadı.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
ötv zammı herhalde seçim sonrasına kaldı

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
6 kuruş indirim yapmışlar:)

REC

Kayıtlı Kullanıcı