mtec t20 hakkında

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş
Ynt: mtec t20 hakkında

Ben çok rahat değiştiriyorum yaw  8)
Neyse sizede öğreticem inaşllah cumartesi :)
Arka plakalıkları değiştirmek 2 dakkalık iş.
Bence eğer kısa farlarınızı değiştircekseniz sisleri değiştirmeyin. Geçen gün bolu dağında tipi vardı cool blue larla kör oldum. Yolun kenarındaki reflektörlerle ve sislerle ilerleyebildim. Gerisini siz düşünün...

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=yaramaz06 link=topic=1216.msg25679#msg25679 date=1302716396]
degiştirelim abi sislerle arka palakalık ısıklarınıda degıstırelım yapmısken tam olsun
sisleri sarı dışında kullanmak tavsiye edilmez, herhangi bir sis durumunda sisleriniz karşıdan farkedilmez
sislerin amacı karşıdan görünmek olduğu için fabrika çıkışıda sarıdır.
[/quote]
arka sisler görünmek içindir. ön sisler de görünmek için olduğu kadar görmek içindir de. mevcut ampule sarı değilde orjinal ampul dersek, sarı sis ampulleriyle karışmamış olur. çünkü sarı ışık siste çok daha iyi bir görüş sağlıyor eski aracımda osramın all season ampulunu kullanıyordum sapsarı ışık veriyor ve siste çok başarılı. astra için de sarı istiyorum ancak h10lar için sarı ışık bulamadım. ben de yurt dışından şunları alacam http://www.amazon.com/Nokya-Arctic-Yellow-Headlight-Alcohol/dp/B0013J9R06/ref=wl_it_dp_o?ie=UTF8&coliid=ISQZNRS7JOUZE&colid=1O0L5YR5B4TKX
http://ecx.images-amazon.com/images/I/51vzuwBPqwL._SL500_AA300_.jpg

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Halil abi bu h10 nun tipi nasıl bir şey? Google arattım ama ??

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

salihcaglayan link' Alıntı:
Ben çok rahat değiştiriyorum yaw  8)
Neyse sizede öğreticem inaşllah cumartesi :)
Arka plakalıkları değiştirmek 2 dakkalık iş.
Bence eğer kısa farlarınızı değiştircekseniz sisleri değiştirmeyin. Geçen gün bolu dağında tipi vardı cool blue larla kör oldum. Yolun kenarındaki reflektörlerle ve sislerle ilerleyebildim. Gerisini siz düşünün...
cool blue siste kullanılacak en kötü fardır. sislere kesinlikle sarı ışık tavsiye ederim.

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

abi ozaman su sasmazdakı yere gıdelım bakalım ledlı derken neden bahsedıyor  ondan sonra bakarız ora olmadı far degıstırme ıslemıne gecerız

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
abi ozaman su sasmazdakı yere gıdelım bakalım ledlı derken neden bahsedıyor  ondan sonra bakarız ora olmadı far degıstırme ıslemıne gecerız
tamam bakalım ctesi. olmadı fm tuningdeki mtecleri alırsın

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

ule yaparız salıhde hemen takar zaten olmadı sıslerı degıstırmeyız abi dedıgınız dogru ben gorsellık acısından dusunuyorum ama zaten sısı acıpta dolasan bırı degılım kı sarı kalsın kısaları degıstırırız uyum acısından bıde sasmazda kapı ıcı ledlerı soralım abi

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
ule yaparız salıhde hemen takar zaten olmadı sıslerı degıstırmeyız abi dedıgınız dogru ben gorsellık acısından dusunuyorum ama zaten sısı acıpta dolasan bırı degılım kı sarı kalsın kısaları degıstırırız uyum acısından bıde sasmazda kapı ıcı ledlerı soralım abi
kapı içini makul fiyata yapacak bi yer bulsak da yaptırsak

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

hllb link' Alıntı:
[quote author=yaramaz06 link=topic=1216.msg25708#msg25708 date=1302718220]
kapı içini makul fiyata yapacak bi yer bulsak da yaptırsak
[/quote]
Opakğa sorulabilir?
Yaramaz06 abi Ostimde çalışıyordu sanırım bizim için sorabilirmisiniz acaba?