Multimedya yardım

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu hafta multimedya almaya karar verdim. Kullanan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.  900 lirayı geçmesin istiyorum.

İstediğim başlıca özellikler;
Manuel klima bilgilerini ekranda gösterecek
ses kalitesi iyi olacak
radyo çekimi orjinali aratmasın ve cızırtı olmasın yeter

Aşağıda yazdığım markaların fiyatları 700-900 lira arası değişiyor. Var mı bir tavsiyeniz,
Navix,
Navigold,
Navimaster,
For-x,
Navimaster

Multimadyasını satmak isteyen olursa ikinci elde alabilirim. Tabi problemden dolayı satmıyorsanız :) ֖zelden mesaj atabilirsiniz.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Multimedya yardım

turbonet link' Alıntı:
Arkadaşlar bu hafta multimedya almaya karar verdim. Kullanan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.  900 lirayı geçmesin istiyorum.

İstediğim başlıca özellikler;
Manuel klima bilgilerini ekranda gösterecek
ses kalitesi iyi olacak
radyo çekimi orjinali aratmasın ve cızırtı olmasın yeter

Aşağıda yazdığım markaların fiyatları 700-900 lira arası değişiyor. Var mı bir tavsiyeniz,
Navix,
Navigold,
Navimaster,
For-x,
Navimaster

Multimadyasını satmak isteyen olursa ikinci elde alabilirim. Tabi problemden dolayı satmıyorsanız :) ֖zelden mesaj atabilirsiniz.
tff2525 link' Alıntı:
navix eloktrain modeli iyiydi heralde
tff2525'e katılıyorum. Cihazı görmedim ama herkes iyi olduğunu söylüyordu. Navix'i gördüm, inceledim. O da güzel bir cihaz :)

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sahibinden.com da avgo smart serisine kamera tv anteni dahil 2 yıl garantili 930 lira fiyat aldım. En az 5 alımda 900 lira istedi.

Ne dersiniz arkadaşlar. Ürün işlemcisi samsung ve ram de 256 mb. DSP ses işlemcisi var. Radyo için ekstra güçlendirici tuner kullanılmış. Menusu de window 8 görünümlü çok hoş.

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turbonet link' Alıntı:
Sahibinden.com da avgo smart serisine kamera tv anteni dahil 2 yıl garantili 930 lira fiyat aldım. En az 5 alımda 900 lira istedi.

Ne dersiniz arkadaşlar. ֜rün işlemcisi samsung ve ram de 256 mb. DSP ses işlemcisi var. Radyo için ekstra güçlendirici tuner kullanılmış. Menusu de window 8 görünümlü çok hoş.

Telefonumda Windows Phone çok iyi olurdu ahh bea  :'(

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Ben bu cihazı ilk defa görüyorum ama şöyle diyebilirim cihaz navimaster dan daha güzel.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turbonet link' Alıntı:
Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum. Alıpta pişman olmak istemiyorum. Böyle giderse avgo smat serisini alacam gibi. Birde ar-lox diye bir cihaz var. Var mı görüşü olan. Menusu hoşuma gitti.

http://www.pendikyatchmarin.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-astra-j-kasa-navigasyon-dvd-tv-sd-usb-bt-titanyum-serisi-ar-lox-186020402/detay

Özellikleri gerçekse ve ücretsiz montajla oldukça cazip görünüyor

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Menusu güzel, kamera hediyesi var ve montaj ücretsiz. Bana da çok mantıklı geldi ama durmadığım bir marka. ses çıkışına 4x60 watt demiş. Bence yalan size :)

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ankaradan xxxxxx xxxx diye bir mağazada NAVNET marka bir ürün 700 lira arkadaşlar. Bu ürün ile ilgili detay bulamıyorum. Aradığımda Opelsizasla dan kullanan memnun olan bir sürü arkadaş var dedi. Kullanan arkadaşlardan detay alabilirmiyim.

Edit: Mağaza adı editlenmiştir.