Nasılda mutlu oldum bilemezsiniz....

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Buda benim sticker'im

opelimnet.jpg

Bu gün 3. Ege etbının hazırlık tartışmasını yaparken Eren baktıki msn de ve telefonda olmuyor atlamış gelmiş gerçi ben erenle buluşunca Ege buluşmasını konuşmayı unuttuk malum yaşadığım yer pek böyle gidelecek eğlenilecek yerlerden mahrum kalmış o sebeple Erene seçenekleri sundum oda balığa gidelim dedi gittik....

bizz.jpg

gittik de 5 balık tuttuktan sonra ya eren yada ben yemleri azad edip kurtları bırakmışız Suya 15 dakka da balık avı olayını sonladık. Benzinliğin birinde cola molası verdik :)

cola.jpg

Birde araba opel olunca kimin süreceğide kavka konusu tabi....

kavga.jpg

Olsun gene balık yemeye gittik ama :kop: .... tutmadığımız balıkları restoranın biri tutmuş...

İyiki geldin be eren eylendik biraz sayende....

EEE yarın napıyoruz :)

Son düzenleme:

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah abi sende çok sağol herşey için mükemmel eğlendik çok ii vakit grçirdik sağol... yarın olsun da bakalşım rüzgar ne tarafa escek ona göre hareket eders :d

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cumhur abi Eren alacağınız olsun haber verseniz 1,5 saatte ordayım yaf nesse iyi eğlenmişsiniz :rock....Ayvalıkta da aynı performansı bekliorm :D...hem ben sizin hayvanseverliğinizden dolayı kurtçuk ve balıkları bıraktığınızı biliyorum :rolleyes:

Son düzenleme:

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Eyvaahhhh cihan...

Cumhur abi Eren alacağınız olsun haber verseniz 1,5 saatte ordayım yaf nesse iyi eğlenmişsiniz :rock....Ayvalıktrada aynı performansı bekliorm :D...hem ben sizin hayvanseverliğinizden dolayı kurtçuk ve balıkları bıraktığınızı biliyorum :rolleyes:

Valla cihan planlı bişey değildi bu erene belli olmuyorki aynı ben çıkmış gelmişşş adam.... :kop: (Diyorum ve topu erene atıyorum)

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
colalarin icine vodka fln koymadiniz dimi :p :p

Shadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sidemir.com.tr
Güzel eğlenmişsiniz yüz ifadenizden belli :) Kıskandım bak şimdi.. Onuuuuuuuuuuur yürü ege tarafına kayalım bide :)

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cumhur abi Eren alacağınız olsun haber verseniz 1,5 saatte ordayım yaf nesse iyi eğlenmişsiniz :rock....Ayvalıkta da aynı performansı bekliorm :D...hem ben sizin hayvanseverliğinizden dolayı kurtçuk ve balıkları bıraktığınızı biliyorum :rolleyes:

yaa cihan bnm de çok ani oldu.. ortada hiçbişi yokken 15 dk içinde yola çıktım :dert etME cihancım manisa-izmir 15 dk. kopuyosun geliosun bnm yanıma benide burdan alıp cumhur abiyi basmaya gidioruz ne zaman mı??? istediğin zaman :p