navera navigasyon

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
http://www.navera.com.tr/tr_navera.php?syf=3

Arkadaşlar bu navigasyon sistemi hakkında bilgisi olan,kullanana varmı?Sitede çok ayrıntılı bilgi yok.Fiyatla ilgili bir şeyde yazmıyor.Vectra'ya uygulamışlar ama astra'larda olurmu acaba?

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.navera.com.tr/tr_navera.php?syf=3

Arkadaşlar bu navigasyon sistemi hakkında bilgisi olan,kullanana varmı?Sitede çok ayrıntılı bilgi yok.Fiyatla ilgili bir şeyde yazmıyor.Vectra'ya uygulamışlar ama astra'larda olurmu acaba?
sana ne için lazım bilmiyorum ama klasik GPS sistemi alırsan 400 ytl civarında mobilize heraraca uygun.istersen yanında taşıyabilirsin.yükseklik (rakım), aracın hızını, bulunduğunuz ilçeyi, şehri, gideceğiniz yeri, sokağı caddeyi söylüyor.uydu bağlantılı.tüm sinema eczane v.s v.s otoparklar falan herşey var.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
sanıyorum üniversal model uygulanabiliyor her araca, ancak araca özel olan modeller gibi herşey mükemmel olmayabilir, direksiyon kumandaları vs biraz sorun yaratabilir yani. fiyat konusunda bilgi istedim firmadan bu arada, maile cevap verirlerse size bildiririm fiyatını

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Size saçma gelecek belki ama Astra Sedan'ı almayı çok istiyorum ama Avrupa'da kullanılan ve şu an satılan Zafira'larda kullanılan renkli ekranı Opel şu an getirmediği için bu isteğimi sürekli öteliyorum.Bu ürünle belki alabilirim diye düşündüm.Gerçi konuyu açtıktan sonra aklıma geldi;belkide Opel gıcıklık yapıp garantiyi bozar.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
fiyat bilgisi geldi :J

Universal olan N1210-DD modeli 1520$ + KDV
200 $ da montaj ücreti var İstanbul İzmir ve Ankara için.

yani kullanıma hazır hali 2300 YTL civarı oluyor. bu arada dediğim gibi direksiyon tuşlarınız çalışmayacakmış, ancak özellikleri gerçekten güzel, radyo dvd divx cd bluetooth windows belgeleri GPS oyunlar var. digital ve analog TV geri görüş kamerası vs bağlantılarına da uygun. 2 yıl garantisi varmış bi de... ama rakam çok fazla...

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Anlaşıldı.Astra'da renkli ekranı beklemeye devam:(

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat bilgisi geldi :J

Universal olan N1210-DD modeli 1520$ + KDV
200 $ da montaj ücreti var İstanbul İzmir ve Ankara için.

yani kullanıma hazır hali 2300 YTL civarı oluyor. bu arada dediğim gibi direksiyon tuşlarınız çalışmayacakmış, ancak özellikleri gerçekten güzel, radyo dvd divx cd bluetooth windows belgeleri GPS oyunlar var. digital ve analog TV geri görüş kamerası vs bağlantılarına da uygun. 2 yıl garantisi varmış bi de... ama rakam çok fazla...
navera sitesinin ana sayfasında direksyon tuşlarının tüm fonksyonlarıyla calıstıgı söyleniyor.bende heves etmiştim bu sisteme direksyon tuşlarıda calısacak diye ama fiyatı biraz pahalı

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
navera sitesinin ana sayfasında direksyon tuşlarının tüm fonksyonlarıyla calıstıgı söyleniyor.bende heves etmiştim bu sisteme direksyon tuşlarıda calısacak diye ama fiyatı biraz pahalı

direksiyon tuşları vs çalışan modeller araca özel olanlar.. örneğin toyota corolla , vw jetta , ford fiesta vs.. sitede olan modeller..

bunların haricinde bir de universal model var, yani her araca uygulanabilir.. ancak yetkilinin verdiği bilgi bu modelde direksiyon tuşlarının çalışmayacağı.

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon tuşları vs çalışan modeller araca özel olanlar.. örneğin toyota corolla , vw jetta , ford fiesta vs.. sitede olan modeller..

bunların haricinde bir de universal model var, yani her araca uygulanabilir.. ancak yetkilinin verdiği bilgi bu modelde direksiyon tuşlarının çalışmayacağı.
araca özel olanlar tahminim dahada pahalıdır herhalde.resimlerde vectra c ye takmıslar bu sistemi cok orjinal durmus.bayagı bir hoşuma gitmişti ama fiyatı gercekten pahalı.