navigasyon opel dvd

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu cihazdan (casca3038 model)benim aractada takılı sıkıntı nav tuşuna basınca direk navi haritasını çalıştırıyor yani nav fonksiyon ayarları yok bundan dolayı yeni navi haritası yükleyemiyorum bu cihazdan kullanan varsa veya nasıl navi igo8proğramı hazır. ama yükleyemiyorum eror veriyor syst tx dosyalarını tanımıyor proğramı yeniden ayarlıyorum ekran çözünürlüğünüde 480-234 yapıyorum ama nafile yardımcı olursanız cok sevinirim proğram elimde var cihazda çalışırsa isteyen olursa atayım üzerinde yapılacak her işlemi yaptım acaba püf bir noktasımı var yoksa cihazdamı sıkıntı var anlamadım yardımcı olursanız cok sevinirim ekran çözünürlüğü 480-234 biliyorum yeni cihazlarda800-480 olması lazım ama benim cihaz ilk modellerden tek sd kart girişi var ve burada nav haritası yüklü cihazın diğer fonksiyonları süper aracla tamamen uyumlu bu cihazda calışacak nav proğramı nedir acaba şu anda kullandığım cepmap proğramı yüklü ama cok eski acil yardım !!
NRD-AX3700%20.jpg

Son düzenleme:

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
navigasyon programı sd kartta kayıtlıdır.herhangi bir değişiklik yapılacaksa kart üzerinden yapılabilir.yani sd karttaki programı yedekleyip yerine başka bir program kurup çalıştırmayı deneyebilirsin.ama bu cihaz hangi programları destekler o konuda bilgi bulmak zor.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Nav tuşuna basınca direk programı çalıştırması gayet normal. Eğer navigasyon ayrı yapmak istiyorsan (Navigasyon program dizini, uydu configürasyonu vs) bunları cihazın ayarlar menüsünden yapmalısın.

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sözberk abi işte bu fonk . bölümü cihazda yok.nav tuşundan başka işlem yapılmıyor sadece proğramı acıyor cihazın ayar fonk. böyle uydu ayar neyim yok yada tuşlarda bir yere basıp girebileyim diyorum oda yok.ekranın menü tuşuna basınca sadece dvd ayarları var yalnızca (nav vdo)(nav ado)var bunun birisi radyo diyeri dvd izlerken nav yayını ekrana verip kapama işlemi yapıyor.bu fonk. olmamasından dolayı sd kartı yani naviyi tanıtamıyorum bu cihazdan kullanan hiç yokmu acaba nav fonksiyonlarına girebilmek için bi hilesimi var anlamadım vallaha sıkıntı oldu kullandığım cepmap navi proğramı var onu kullanıyorum oda eski bir proğram yenilemek igo8 yüklemek istiyorum ama nafile eror verip unable tx! yazısı cıkıyor ankarada bu işten anladığını tahmin ettiğim ustaya gittim vallaha 2 saat uğraştı proğramı acamadı yardımcı olursanız sevinirim

ahmetusta61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.meka-shop.com
arkadaşlar bu cihazdan (casca3038 model)benim aractada takılı sıkıntı nav tuşuna basınca direk navi haritasını çalıştırıyor yani nav fonksiyon ayarları yok bundan dolayı yeni navi haritası yükleyemiyorum bu cihazdan kullanan varsa veya nasıl navi igo8proğramı hazır. ama yükleyemiyorum eror veriyor syst tx dosyalarını tanımıyor proğramı yeniden ayarlıyorum ekran çözünürlüğünüde 480-234 yapıyorum ama nafile yardımcı olursanız cok sevinirim proğram elimde var cihazda çalışırsa isteyen olursa atayım üzerinde yapılacak her işlemi yaptım acaba püf bir noktasımı var yoksa cihazdamı sıkıntı var anlamadım yardımcı olursanız cok sevinirim ekran çözünürlüğü 480-234 biliyorum yeni cihazlarda800-480 olması lazım ama benim cihaz ilk modellerden tek sd kart girişi var ve burada nav haritası yüklü cihazın diğer fonksiyonları süper aracla tamamen uyumlu bu cihazda calışacak nav proğramı nedir acaba şu anda kullandığım cepmap proğramı yüklü ama cok eski acil yardım !!
NRD-AX3700%20.jpg

merhaba
lisanslı navı programları SD kartın IP sine kilitlidir sd karta başka program yüklersen o program çalışmaz
onun için size tavsiyem lisanslı yazılım kullanın ilerde başınız ağrımaz sifır cihaz aldınızımı veriyorlar sd kartda lisanslı navı progrmını

iyi günler

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bi cihaz dahamı alayım anlamadım?? lisanslı yazılımı nereden bulacağım başer soft a sordum bekle yeni harita gelecek dediler ses seda yok nereden bulurum bu lisanslı haritaları kullandığımda lisanslı harita başersofttan aldım cepmapla anlaşmaları bitmiş güncellemiyorlar dün uğradım harita yok dediler

mstf44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakma konuyla alakası yok ama cihaz dan memnunmusunuz ve bu cihaza arka park kemarası yerleştirilebilior mu ? teş.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
igo kilitli bir program değildir. istediğiniz sd karta yükleyip istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. bazı programlar cihaza veya sd karta göre seri numarası üretip onu kaydettirir. mesela garmin cep telefonunda imei numarasına, pnada sd karta kayıt yapar. igoda böyle bir zorunluluk yok. her cihazda lisans istemeden çalışır.

selim öncelikle sd kart kullanıyorsun değil mi? sdhc kartlar sorun çıkarıyor. ikinci olarak bu sorunun çözümü cihazın kullanma kılavuzudur. yukarıda da bahsettiğim gibi chazın üstündeki navi tuşu navigasyon programını çalıştırır. diğer yandan sendeki cihaz komplike bir cihaz olduğundan ayarlar menüsü olmalı. bu menüde radyo tv cd-dvd ayarlarının yanında cihazın ekran parlaklığı ve dokunmatik kalibrasyonu yanında da navigasyon yolu olmalı. sd kartı takıp navigasyon yolundan ordaki igo.exeyi gösterebilmelisin. kılavuz varsa bir bak yoksa netten bulmaya çalış.

Son düzenleme: