Ne çabuk geçti 1 sene böyle

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Murat abicim senin o güzel manalı sözlerin o kadar renk katıyorki bu siteye ;) nice senelere abicim ;)

Bende herkese teşekkür ederim Murat abiye katılmamak elde değil bu kadar seviyeli bu kadar saygılı bir forum sitesi daha yok işin gerçeği bu, herkes abi kardeş gibi burada ;)

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Maşallah Murat abi, nice senelere diyelim. Her foruma sizin gibi cana yakın "ABİ" ler lazım. Allah muhabbetimizi bozmasın...

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Murat abicim senin o güzel manalı sözlerin o kadar renk katıyorki bu siteye ;) nice senelere abicim ;)

Bende herkese teşekkür ederim Murat abiye katılmamak elde değil bu kadar seviyeli bu kadar saygılı bir forum sitesi daha yok işin gerçeği bu, herkes abi kardeş gibi burada ;)
Sevgili Mustafa Kardeşim Teşekkür Ederim. Dileklerine ve Görüşlerine Canı Gönülden Katılıyorum
Opelim.Net ailesi olarak Hep Birlikte Nice Yıllara Sağlık ve Sevgiyle

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sana seviyoruz murat abi mangalda görüşmek üzere :d

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nice yıllara abi, gercekten bu sitede zaman çok çabuk geciyor
Haklısın Berker Kardeşim Haklısın. Nice Yıllara Hep Birlikte olmak dileğiyle.. Bu arada minik kardeşimize de kucak dolusu Sevgiler gönderiyorum. Yüce Mevlam sağlık sıhhatle uzun ömürler versin

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaman geciyor gercekten ve biz bu forumda zamana güzellikleri sığdırıyoruz bundan sonrada böyle devam edeceğine inanıyorum.