neden???????????gtcde sanroof yok

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk başlarda vardı aslında 100 oktan.

Ama 98 oktan diye ayrı bir benzin yok zaten artık. Vpower'lar 97 oktan, Vpower Racing ise 98 oktan. 100 oktan'ı tamamen kaldırdılar.

Zaten pompanın üzerinde VPower 100 - 98 Oktan diye de belirtiyorlar.

emir_ak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ii etmısin ewet bende kullanmıstım 1.6,,, turbo dıyıldı yanlız bende almayı dusunuorm ,,, gercektn hızı hıssetitrıyodur yanı,,, yakıt nasıl? basmadıgı zaman falan iyi yol yapabılıyomusun,,,bence spor araba olarak hesaplı ve keyiflı bir araba mesela 320dızelı yer gibi gerci bmw teknolojisini cozmek zor a3 gıbı bır araba almakta gereksız hem para cok hem gıtmıyo,,,,en ıyısını yapmısın bence kaza bela wermsn kardesm :Dhem para az werıp hem kalıte hem hızı yakalamıslar bu arabada bence

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emir, bilmeyerek mi yapıyorsun, yoksa gerçekten Türkçe'yi katletmek bir hobi mi sende?

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada emir bastinmi yakiyo ama cok basmassan hem adrenalini az da olsa yasarsin hemde daha az yakarsin.ben 100 oktan olarak aliyorum bizde coban degiliz heralde onun 98 v power oldugunu biliriz sizin kadar uzman olmasakda yani hem biliosunuz hemde burda bos yere polemik yaratiyosunuz.shell v pover 100 oktan diye gecer aslinda 98 in katki yapilarak atesleme gucunu 100 e yukselterek ulasilmis bi rakamdir.
bu arada emir in de ustune gitmeyin adam gibi izah edin insanlari kirarak yada yari alay vari imalar yaparak rencide etmenin alemi yok tamam turkcemize sahip cikalim ama izah ederek.

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1- Muhammet sormuştu "olur mu öyle şey 100 oktan diye satıyorlar" diye ve bende ona yazmıştım cevabı. Siz niye üstünüze alındınız? Kaldı ki bunu söylemek nedebn polemik yapmak oluyor anlamadım.
2- En üstteki maile bakarsanız, Kaan ve Muhammet zaten önceden izah etmişlerdi. Buna rağmen devam etmek pek hoş olmuyor. (Yada kaale alınmıyor yazılanlar, ki daha kötü)

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iason ben senin yazdiklarina karsi her hangi bi karsilik vermedim sadece ilk yazan arkadasin bunu bildigi halde 100 oktan 98 oktan muhabbetine cvp yazdimki yani bos muhabbetlere gerek yok acisindan yani bildigi halde burda kelime kirliligi yaptigindan ikincisi birisi sana yaw iason su yazdiklarini bi turkce tercumesini yapma imkanin varmi diye yazsa umarim senin de tavrin farkli olur izah falan yok ortada direk adam dover gibi suratina laf carpma var bunu sende biliyosun izah bu kelimelerin neresinde anlayamadim?neyse forumu fazla kirlettik kapatalim

emir_ak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bukadar gerilmeye gerek yok ben nasıl ıstersem ole yazarım anlayan anlar anlamayan kafasını yormasın benım yazılarımı okumasın dahada konusmaya gerek yok konuya donelım

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
arkadaslar bukadar gerilmeye gerek yok ben nasıl ıstersem ole yazarım anlayan anlar anlamayan kafasını yormasın benım yazılarımı okumasın dahada konusmaya gerek yok konuya donelım

Iste o kadar kolay degil arkadasim. Goz gore gore Turkce katliami yapiyorsun, dile resmen hakarettir bu . Bu kadar deger kaybi yasadigimiz bir ortamda birde dilimizin katledildigini gordugum zaman kusura bakma ama tepkimi belirtirim !!!!! (Sizi ilgilendirmez tarzinda cevap verecegine sende degerlerine sahip cikarsan eminimki ister internet ortaminda olsun, ister gercek hayatta olsun daha fazla saygi gorecegine eminim).... Saygilarimla.

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Iste o kadar kolay degil arkadasim. Goz gore gore Turkce katliami yapiyorsun, dile resmen hakarettir bu . Bu kadar deger kaybi yasadigimiz bir ortamda birde dilimizin katledildigini gordugum zaman kusura bakma ama tepkimi belirtirim !!!!! (Sizi ilgilendirmez tarzinda cevap verecegine sende degerlerine sahip cikarsan eminimki ister internet ortaminda olsun, ister gercek hayatta olsun daha fazla saygi gorecegine eminim).... Saygilarimla.

:good::good::good::good::good::good: