Nerede çalışabilirim?

alonso_51196

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar, bugün radara girdim malesef 343 TL ödemek zorundayım. Ben şu an çalışmıyorum, ama bu parayı kendim ödemek istiyorum çünkü ilk defa bu kadar yüksek bir ceza yedim. 1 hafta sonrada yurtdışına gideceğim. Dolayısıyla 1 hafta içerisinde bu miktarı bir yerden bulmam lazım. Sizce 1 haftalık ya da daha kısa çalışan arayan bir yer bulabilir miyim? Bu arada ben İTÜ İşletme Müh. mezunuyum, askerliğimi yaptım, A2-B ehliyetim var bir kaç vasfım daha var ama bunlar bulacağım iş için büyük olasılıkla belirleyici olmayacak...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
illa türkiyeden ödemeniz gerekmez ki. gelirler vergi dairesinden ödeyebilirsiniz internet üzerinden ;)

alonso_51196

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Derdimi anlatamamışım sanırım. Ben ödemesem, babam ödeyecek. Yani amaç benim ödemem. İnşallah...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam sen ödemek istersen yurtdışındada çalışarakta ödeyebilirsin 1 haftada kasmaya gerek yok...

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
353TL 15 gün içinde ödenirse peşin ödeme indirimiyle ~250TL gibi oluyor.
Bu durumda en mantıklısı konuyu babanıza açıp bu şekilde indirimli ödemek. sonra baba oğul aranızda hesaplaşırsınız

Bu arada tepeüstü radarlar 1km fark ile dahi ceza yazıyor.

Geçen aylarda 70 yazan yerden 78 ile geçtim, 70 yazdığı için ceza sınırı 77 imiş 1km için 124 TL ceza ödedim. Oradan geçerkenki hızımı hatırlıyorum şehir dışı sayılcak bir otobandı o yüzden 80 altı yazmazlar diye tahmin ettim o yüzden 80 altı olcak şekilde geçtim, 78 yaptığımı hatırlıyorum yani. 77 olduğunu bilsem gayet tabi ki ayarlardım.

alonso_51196

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
353TL 15 gün içinde ödenirse peşin ödeme indirimiyle ~250TL gibi oluyor.
Bu durumda en mantıklısı konuyu babanıza açıp bu şekilde indirimli ödemek. sonra baba oğul aranızda hesaplaşırsınız

Bu arada tepeüstü radarlar 1km fark ile dahi ceza yazıyor.

Geçen aylarda 70 yazan yerden 78 ile geçtim, 70 yazdığı için ceza sınırı 77 imiş 1km için 124 TL ceza ödedim. Oradan geçerkenki hızımı hatırlıyorum şehir dışı sayılcak bir otobandı o yüzden 80 altı yazmazlar diye tahmin ettim o yüzden 80 altı olcak şekilde geçtim, 78 yaptığımı hatırlıyorum yani. 77 olduğunu bilsem gayet tabi ki ayarlardım.

Geçmiş olsun, bizimkisi kendi salaklığımızdan oldu da neyse yapacak bir şey yok bu arada sizinle aynı rumuza sahip Yamaha XJR1300'ü olan bir beyfendi vardı. Yoksa o siz misiniz?

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet o rumuzda XJR1300SP sahibi ben olabilirim. Yanlız 2011'de motosikleti sattım cunku gözlerime allerji yapmaya başlamıştı, kask sıcağı, rüzgar, toz vs. Benim gözler çok hassas.