Nexen lastik?

dali0925

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba

Arkadaslar 2 tane lastik alicam 205/55/16 91V Goodyear marka lastik var aracın üzerinde geçen kizilarikta bor lastikciye gittim ve bana Nexen iyi olduğunu hatta Subaru aracında bile bu markayı kullandığını söyledi satıcı ancak ben bu markayı daha once duymadigimi ve arasttacagimi söyledim bana 160 TL ama bi ayarlama çekeriz dedi. Bu lastiğin yol yardımı garantisi vb ekstrasi hakkinda konuştuk ama gece vardiyasinda calistigimdan konuştuklarımizin bir kısmını unuttum. Bu marka hakkında bilgisi olan varsa paylasirsa sevinirim.

İyi aksamlar..

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Durmuş Bey uygun fiyatlı ekonomik lastik düşünüyorsanız Petlas , Kumho , Dunlop gibi markaları tercih edin.

dali0925

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Dün NEXEN firmasının KONLAS müdürüğünden beni aradılar altı üstü 2 yada 4 adet lastik alıcaktım ama Lasmax olarak konuyu detaylı biçimde inceleyip bölge müdürlerine kadar konuyu araştırmışlar. Sağolsunlar lastik bilgilendirme konusunda hem bayi hemde bölge müdürü konu hakkında desteklerini esirgemeden yardımcı oldular. Şimdi son durumu şöyle özetleyim, Michelin lastik ile kıyasladık lastik kauçuğu olsun üretim tarihi olsun ve DSB ölçüsü olsun her konuda aydınlatılar. NEXEN lastik almaya karar verdim. Neden derseniz adamlar 15 gün kullan beğenmezsen lastiğin rengi siyah demen bile yeterli benim için hemen değiştiririm ,çünkü malın kalitesinden baya bahseettiler. Benim şahsi tercihim şimdilik NEXEN Woswogan yeni nesil araçlarında da kullanmaya başlamış özelliikle N8000 i ben 135 dediler ama 125den alıcam EC adlı ECO model lastiği testini yapıp sizlerlede tekrardan paylaşırım.

serdarzero

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de hiç duymamıştım bu markayı.Sürüş deneyimlerinizi merakla beklemekteyim.Şimdiden hayırlı olsun.

gencemin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şuan kışlıklarım nexen aldığınıza pişman etmeyecektir.n8000 serisi etiket değerleri Pahalı markalardan iyidir.

Sent from my iPad using Tapatalk

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastikte önemli olan etiket değerleridir.

Islak ve yakıt sınıfı nedir?, ses db değeri nedir Nexen 'in?

gencemin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ebattan ebata farklıdır.yakıt tüketimi.185/65/15 var benim kışlıklarımda c c idi yalnıs hatırlamıyorsam.205/55/16 da nasıldı bilmiyorum.

dali0925

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

205/55/16 ECO olan 74 Db ses diye belirtilen lastiklerin tanesini 135 tl den montajını yaoptırdım. direksiyon kuş gibi oldu valla. Ses konusunda tam test edemedim henüz ama şimdilik başarılı görünüyor.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, gule gule kullanın..

2014 Opel Astra Classic III Essentia Konfor Paketli 1.6 (Hakim Gri- Karbon Siyah)-2014 Opel Corsa D2 Essentia 1.3 CDTI (Hakim Gri)..