NGG 75 gitti,sırada yenisi var

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
madem seçenekler sınırlandı;

citroen c2 çok basit kalıyo diğerlerinin yanında. +önyargımla eledim. :D

megane coupe nin çok çok çok temizini bulabilirsen al. eski sahip satacağım fikriyle bakmadıysa arabaya, renaultun öyle bir bakım masrafı can yakar (bu da önyargım, bi parça bakım vs. fiyatı araştır istersen). ama sonuçta eski de olsa corsa c kadar sıradan değil. dikkat çekecek farklı bir araç.

corsa c de karar kılarsan da sabret, illa ki temizini bulursun, sonuçta piyasada bi dolu var. tabi aradıgın şanzuman seçeneğini de bulursan...

şimdiden hayırlı olsun.

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
madem seçenekler sınırlandı;

citroen c2 çok basit kalıyo diğerlerinin yanında. +önyargımla eledim. :D

megane coupe nin çok çok çok temizini bulabilirsen al. eski sahip satacağım fikriyle bakmadıysa arabaya, renaultun öyle bir bakım masrafı can yakar (bu da önyargım, bi parça bakım vs. fiyatı araştır istersen). ama sonuçta eski de olsa corsa c kadar sıradan değil. dikkat çekecek farklı bir araç.

corsa c de karar kılarsan da sabret, illa ki temizini bulursun, sonuçta piyasada bi dolu var. tabi aradıgın şanzuman seçeneğini de bulursan...

şimdiden hayırlı olsun.

Ya bırak Korhan, bu araba filan alamaz ya...! Alacağı yine Astra F...Döner dolaşır orada kalır...En fazla 2 yaş genç olur Astra'sı... :D
O jantları bana vermedi ya ahım tutacak.. :D

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ya bırak Korhan, bu araba filan alamaz ya...! Alacağı yine Astra F...Döner dolaşır orada kalır...En fazla 2 yaş genç olur Astra'sı... :D
O jantları bana vermedi ya ahım tutacak.. :D

:kop::kop::kop: