Nokian İline den Falken Ecorun a zorunlu geçiş !!!

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Hocam Nokian ın kışlığını bence alın. Gerçekten sıkıntı yaşayan duymadım. Yıllarca sorunsuz kullananlar var ayrıca ekonomi ile kış lastiğini birleştiren ilk firma denir Nokian için. Diğer forumlarda gezdiğim bir kaç sitede daha konu açtım Nokian ın yaz lastiğinden bu çatlak mevzusunda sıkıntı yaşayanlar oldukça fazla. Yalnız olmadığımı gördüm..
Önerebileceiğiniz modeli hangisi birden fazla modeli varmış 195 55 r16 düşünüyorum

@li58

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Şimdiki lastikler fazla dayanmıyor 5 seneyi göremiyor
Nokian kaliteli gibi duruyor ama kullanıcı yorumlarina aldanıp almamak gerek fazla uzun ömürlü lastik değil
Falken i petlas üretiyor aynı petlas gibi sertleşiyor dişlerinde hiç erime olmuyor ve falken orta sınıfa göre pahalı lastik
Kışlık lastiklerim falken hs01 eurowinter ilk sezon çok iyiydi şu an 4 sene oldu bu kış yol tutuş çok zayıf sadece kış aylarında kullanırım sertleşti bir daha almam
Tavsiyem bütçe varsa avrupa üretim lastik almak çünkü avrupa üretim en kötü lastik bile avrupa standartlarına göre üretilir
Türk malı tavsiye edeceğim 2 marka var lassa ve bridgestone kalite olarak petlas,falken,starmaxx dan kat kat iyi

Yazlıklarım 225/45/17 91 y modeli kormoran uhp michelin yan ürünü yan ürünlerden güvendiğim 2 firma var michelin ve continental bu 2 firmanın yan ürünleri piyasada satılan çoğu lastikten iyi

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Önerebileceiğiniz modeli hangisi birden fazla modeli varmış 195 55 r16 düşünüyorum

Hocam genel anlamda WRD4 VE D5 kullanıcıları memnun. isterseniz link ekleyeyim..

Nokian WR D4 195/65 R15 91T Kış Lastiği (Üretim Yılı: 2020) Fiyatı (hepsiburada.com)

Şimdiki lastikler fazla dayanmıyor 5 seneyi göremiyor
Nokian kaliteli gibi duruyor ama kullanıcı yorumlarina aldanıp almamak gerek fazla uzun ömürlü lastik değil
Falken i petlas üretiyor aynı petlas gibi sertleşiyor dişlerinde hiç erime olmuyor ve falken orta sınıfa göre pahalı lastik
Kışlık lastiklerim falken hs01 eurowinter ilk sezon çok iyiydi şu an 4 sene oldu bu kış yol tutuş çok zayıf sadece kış aylarında kullanırım sertleşti bir daha almam
Tavsiyem bütçe varsa avrupa üretim lastik almak çünkü avrupa üretim en kötü lastik bile avrupa standartlarına göre üretilir
Türk malı tavsiye edeceğim 2 marka var lassa ve bridgestone kalite olarak petlas,falken,starmaxx dan kat kat iyi

Yazlıklarım 225/45/17 91 y modeli kormoran uhp michelin yan ürünü yan ürünlerden güvendiğim 2 firma var michelin ve continental bu 2 firmanın yan ürünleri piyasada satılan çoğu lastikten iyi

Hocam Avrupa lastikler tabii mutlaka normları belli iyi ürünler ancak ne bileyim lastik konusunda bazı firmalar sivrilmeye başladı. Falken ve Hankook bunlardan ikisi. Bakalım göreceğiz ne olacak. İnanın ben de çok merak içindeyim..

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
giden lastikler için geçmiş olsun. gelenler için hayırlı olsun diyorum. :)