O mu bu mu derken traktör aldım!

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İbrahim sadece seninle değil senden öncede denemişliğim var. +200 km/h'de el sallıyorsun passata :kop:

ahhh hayaller hayallerrr....insan hayalleri olmadan yaşayamaz kardeşim...:kop:

sürücü fark diyelim o zaman...:sulanma:

sizin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz...:rakir::rakir::rakir:

şaka bir tarafa...vectranın 0-100 km 10 saniye iken passatın 9.9 saniye olması lazım manuel için konuşuyorum...yani afaki fark yok...turbo gücüyle passat 1.5 boy fark etıyor başta...pasatın eksi yönü 6. vites olması vectra 2.vitesi bitiirken passat devir bandından dolayı 4. vitese geçiyor hemen hemen...4. viteste daha 150 km bandında gidiyor passat...5. vites ve 6. vites var daha...6. vitesi saymıyorum 6. viteste hızlanacağını passatın sanmıyorum...ama ne kuvvetli vitesi 2. ve 3. vitesten alıyor passat...uzuyor o bantta resmen... 150 km hız bandında dediğim gibi sağ kapımdaydı bahadır vectrasıyla..200 km hız bandına çıkıtğında yanına gelme ihtimali var mı tabiki var ama zaman geçer derseniz vectranın son hızı passattan yüksek...passatın son hızı 208 km iken vectranın son hızı 215 olması lazım fabrika verisi...oraya geldiğinde el sallayarak geçeçektir...

Son düzenleme:

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediğim gibi aracı Musa Usta'dan aldım. Emekli öğretmenden geçmiş onada. Ampul bozulsa bana getiren bir kullanıcı dedi aldığı adamdan ötürü. :) Daha öncede banka müdüründen geçmiş emekli öğretmene. Tramerde km ile ilgili problem yok. 2010'da 117.000km, 2012'de 144.000km, 2014'de ise 166.000'de görünüyor. Başka bir anormallikle yok araçta. İçinde aşırı aşınma gibi durumlar yok. Km hakkında ipucu vermesi açısından.
Ben km orjinal olma ihtimali yüksek diye düşünerek aldım. 😀

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallahi araba çok iyi duruyor, km konusunda şüphelerim olmasının haricinde sevindim bu araba için. Normalde bu arabalarda km 300 350bin civarı olmalı, çok binilen arabalar neticede. Km orijinal 175bin ise fiyat baya afaki seviyeye gelir normalde. Kaça aldınız ayıptır sorması :D

Unutmuşum 33.000'e aldım.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oooooooooooo 160.000 km de 2007 opc line elegance Vectra 1.9cdti aldık arkadaşıma aynı paraya. Umarım ağzına kadar dolu HIGH line modelidir. Ben de sandım ki daha evvel belirttiğiniz fiyat aralığında aldınız. Şaşırdım ne yalan soylim

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç Comfortline modeli. Ancak bu aracın piyasa böyle hep. Emsallerine göre pahalı. Dediğiniz gibi modeli yüksek Vectra C alınabilirdi ancak temiz araç bulunca macera aramak istemedim.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun Mustafa. Araba hakkında yorum yapmaya gerek yok, kalitesini ispatlamış bir araba için iyi günlerde kullan demekten başka ne denebilir ki?

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çıtalar gövde rengine boyanabilir
Ön tamponum elden geçecek yaza. O zaman boyatmayı düşünüyorum çıtaları.
Herkese teşekkürler ☺️

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarın devir işlerini halledeceğim. Plaka 50 ama ilçeye ait olduğu için yine başka bir 50 plaka almak istiyordum. Ancak sigortacı ikametgahı burda değilse alamaz demiş. Diyarbakır plaka da almak istemiyorum. Plaka değiştiremeyeceğim.