odak opel yuh dedım

az_ti_layk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşım sen yuh diyor sunda normal bence çünkü yetkili serviss kendi malzemesi olmayan hiç bir şeyi takmazz sorum luluk olmaz lar yarın herhengi bir sorun olsa (bunu senin amplem için demiyorum) adam diyecek sen nasıl ustasın taktın şöle oldu sorun yaratıı deyip adamın başının etini kemirecek ben olsam bende takmamm git sanayiye taktır derim yaniiii boşa yuhlama
----- bekletmeye gelin ce normaldir o alışman gerek bir opelci olarak

emrahaydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşım sen yuh diyor sunda normal bence çünkü yetkili serviss kendi malzemesi olmayan hiç bir şeyi takmazz sorum luluk olmaz lar yarın herhengi bir sorun olsa (bunu senin amplem için demiyorum) adam diyecek sen nasıl ustasın taktın şöle oldu sorun yaratıı deyip adamın başının etini kemirecek ben olsam bende takmamm git sanayiye taktır derim yaniiii boşa yuhlama
----- bekletmeye gelin ce normaldir o alışman gerek bir opelci olarak

arabamın işi bitmiş olsa 20 dk helal olsun ama bi logoyu takamıcaklarını soylemek 20 dk suruyo.20 dk sonundamı akıllarına gelıyo .benım bıldıgım alırlar mazemeyi ustaya gosterırler usta ewet yada hayır dıye bi cvp verır buda 5 dk bi sure alır gercı okadarda surmezya. paranla rezıl olmak bole bişey ewet bi konuda haklısın sanayıye gıtseydım daha ıyı olurdu kusura bakma kardeş ben bole adamları yuhlarım turkıyenın en buyuk opeli olcak bıde

lostsailor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gmdss.bravehost.com
öyle ufak işlerde kaydını alsınlar ama sonra git içerde boş olan bir danışmana sor ben öyle yapıyorum :)

az_ti_layk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabamın işi bitmiş olsa 20 dk helal olsun ama bi logoyu takamıcaklarını soylemek 20 dk suruyo.20 dk sonundamı akıllarına gelıyo .benım bıldıgım alırlar mazemeyi ustaya gosterırler usta ewet yada hayır dıye bi cvp verır buda 5 dk bi sure alır gercı okadarda surmezya. paranla rezıl olmak bole bişey ewet bi konuda haklısın sanayıye gıtseydım daha ıyı olurdu kusura bakma kardeş ben bole adamları yuhlarım turkıyenın en buyuk opeli olcak bıde
aga sen benim bir zama ne cektiğimi okumadın forumlardan cekiciylen il il aaba dolandır dım yaffff cinet geçir dim sen ne diyonnn genedeee gediyok opeli alıyok ben de anlamıyom vallahi

emrahaydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga sen benim bir zama ne cektiğimi okumadın forumlardan cekiciylen il il aaba dolandır dım yaffff cinet geçir dim sen ne diyonnn genedeee gediyok opeli alıyok ben de anlamıyom vallahi

aga servıs kotu ama opel cok saglam araba be allah nazardan saklasın daha hıc arızalanıpta yolda bırakmadı benı

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel odak ta hep öyle. kapı cam çıtalarına şu siyah süs bandı diyorlar ondan taktırdım. 20 dk yine iyi 45 dk bekledim bir 45 da da takabildiler. her zman demişimdir opel yetkili servisine gittin mi en az 2 saat ordasın

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
hiç uğraşma vauxhall logosuyla. 15 pound mis gibi tak gitsin

bc9d_1.JPG

irfan2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ardakaşlar bu kapağın değişimi abs ye zarar verir diyorlar benim korna yerleri çok kötü görünüyor değiştirsem mi fiyatı da bir şey değilmiş yav...