Omega direksiyon deri kaplama

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genelde 2 elimle tutarım direksiyonu, malum agresif kullanıyorum :) ama relax moddaysam aynen anlattığın gibi :p

DaRgUrE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.samikoroglu.com
Gerçekten de ustanın ellerine sağlık. Aldığı parayı sonuna kadar haketmiş.

redfox

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Çok beğendim mükemmel olmuş Yapan ustanın ellerine sağlık iletişim bilgilerini yazın isterseniz ulaşmak isteyen dier arkadaşlarımız zorluk çekmesinler

tit_mkgamer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş güle güle kullanın bizim cdx direksiyonunuda bi elden geçirmenin zamanıdır aslında :)

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim direksiyon da Kerem hocanınki gibi..Leş gibi de koku yayıyor.18 sene zor tabi..

Omeganın direksiyon super olmuş.

Fakat orjinaldeki gibi kaymak görünüşlü damarsız yag gibi deriden olsa daha da iyi olurmuş..

Selamlar

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işçilik çok güzel, fiyat normal
umarım malzemede o kalitededir:S

bu işi eşiniz dostunuz bile olsa 150 den aşagı yapıyorsa iki kere düşünün gercekten çok zahmetli iş , bilemedin min 100 ;)

bende gecen sene araştırmıstım bmw yetkili servisinde çalışan bir tanıdıktan iyi bir tüyo aldım yetkili servislerin döseme işlerinini yaptırdıgı ustayı buldum, eşin dostun arkadasların arabayı şaşmazda güldüz oto bmw ustasına götürdük süper yaptı her zman iddaa ederim işçiliktede malzemedede daha iyisi çıkamaz belki onun kadar iyisi bulunurda daha iyisi olmaz:)

Son düzenleme: