Ömrünüzde Bir Kez Fiat Pand@ Kullanın!!!

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim kardeşimde vardı 2006 model sıfır almıştık...

Aracın baz donanımı bile oldukça tatminkardır.

ABS + 2 Airbag + Klima + Yol Bigisayarı + Direksiyondan kumandalı Radyo-CD Player + Elektrik kontrollü yan aynalar gibi... biraz paraya kıyıp daha fazla donanıma da sahip olabiliyorsunuz...

Şehiriçi için çok güzel bir araç, vergisi düşük, servis fiyatları uygun ayrıca bakım aralığıda 20.000 Km de bir...

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TopGear'da Ferrari 360 Modena ile kapıştırıyorlardı ve sanırım 15-20 saniye geç kalıyordu Ferrariden...Virajlı yolda tabiki :p İnanılmaz eğlenceli oldugunu söylüyordu sunan kişi.

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
city mode diye bişey var. düğmeye basıyorsun sonra üfleyerek bile direksiyonu çevirebilirsin... :)

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
city mode diye bişey var. düğmeye basıyorsun sonra üfleyerek bile direksiyonu çevirebilirsin... :)

O özellik Grande Punto'dada var. Gerçekten çok güzel bir özellik. :)

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullandım ama opelden sonra biraz bisiklet havası yarattı işin açıkcası..ama genede keyifli

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maden pandadan söz acildi bende fikrimi söyleyim 4 ay kadar önce almanya yeni araba alirsan eski arabana 2500 euro prim veriyordu biraz arastirmadan sonra kararimizi pandadan yana kullanip sifir panda aldik 6200 euroya en sade olan verziyonu ablamlarin 3,0 cdti signumu var ikinci araba olarak alindi ve pandayi almak benim fikrimdi enistem Allah razi olsun senden sen olmasaydin almazdik diyor bende her kullandigimda iyiki almisiz bu paraya daha iyisi olmazdi diyorum evet bencede panda kötü bir secim degil..kendi sinifinin en iyi ve en sorunsuzu araba dergilerinden edindigim bilgiler..

evet, şehiriçi için çok ideal...

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doblo'da onun gibi. Kullanımı rahat ve yumuşak. Galiba Fiat'lar genelde böyle. 1.3 Multijet Palio Van kullandım. Tam şehriçi arabaları bunlar ama tipleri iyi değil be Atilla.