Ön göğüs içi hoparlör

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o hoparlörü tek başına çalışırken dinlemiştim. çıkan ses cılız. 3 inc boyutlu orijinal hoparlörden fazla beklenti olmaması lazım.
değiştirilir ve amfiyle sürülürse midbass olarak iş yapar. yeri çok güzel belki küçük bir tadilatla daha büyük boyutlu bir hoparlör montajlanabilir.

Oktay bey siz orayı söktünüzmü yada o bölgede işlem yaptınızmı??
Yaptısanız biraz daha ayrıntı verirmisiniz!!

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O bölgeye çok dikkatli davranın çıkarma yöntemini bilmiyorum ama kırabilirsiniz dikkatli olun.onun yerine diğer donanımı güçlendirebilirsiniz.
Şu da var o bölgeye yerleştireceğiniz güçlü bir hoparlör burada cızırtıya sebep olabilir

Sony Z5 cihazımdan gönderildi

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O bölgeye çok dikkatli davranın çıkarma yöntemini bilmiyorum ama kırabilirsiniz dikkatli olun.onun yerine diğer donanımı güçlendirebilirsiniz.
Şu da var o bölgeye yerleştireceğiniz güçlü bir hoparlör burada cızırtıya sebep olabilir

Sony Z5 cihazımdan gönderildi

Bir kaportacı ile görüştüm cıkarması basit dedi gel göstereyim dedi..Tabiki ondan sonra bakacam olurmu olmazmı??Zaten şu an ii bir ses var amacım 4+1 yapmak olursa!!!
**Mercedes amg ve diger lüx serileri 10.000 euro fark veriyor harman cadron 4+1 ses için ve o bölgede gercek 300 w lık bas ve tizler var
oluru varsa biraz güclü bir mid takarım oluru yoksa ölece kalır!!
Set-Front-Rear-Door-Center-Dash-Bass-Sub-_1.jpg
Set-Front-Rear-Door-Center-Dash-Bass-Sub-_1 (1).jpg
New-Left-Hand-Drive-Console-font-b-Board-b-font-Speaker-Frames-Cover-1pcs-For-font.jpg

Son düzenleme:

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Oktay bey siz orayı söktünüzmü yada o bölgede işlem yaptınızmı??
Yaptısanız biraz daha ayrıntı verirmisiniz!!

Ben corsa d için söktüm. Basit bir plastik kapak vardı üzerinde. Sonrası vidayla montajlanmıŞ hoparlör. İşlem yapmadım o şekilde kaldı. 2 çift component ve 1 sub yeterli geliyor. Zaten bu işlerde iyi bir ana ünite ve yanında ses işlemci olmadan yapılan işlemlerin hepsi giriş seviyesi sayılır.

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O bölgeye baktım arkadaslar , orda kücük bir mid bass tarzı zayıf gücte bir hoparlör var..

İslem yapmak mümkün ufak bir modifikasyonla güclü bir mid bass takıp anfiyle sürme olanagı var..Ancak gögüs sökülmeden bu işlemleri yapamassın gögüsü sökmek mi aman aman kalsın !! o yüzden o haparlör bu sekilde kaldı..
64.jpg