ön göğüsten gelen ses

tirbik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar 2012 aracımın havalandırma, teyp civarından bozuk yolarda hafif bir çıtırdama sesi geliyor. servise götürcem ama herzaman yapmıyor. geçenlerde servise götürüyordum yolda ses kesildi. bana bir akıl verin lütfen. servis biniyor ses yoksa bişey yapmadan geri gönderiyor. araç henüz 8 aylık kendim söksem yalıtım yapmaya çalışsam biryerleri cizer kırarım diye korkuyorum. napabilirim değerli fikirlerinize ihtiyacım var. herkese kazasız belasız sürüşler.

memduhbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç bir şey yapma bendede ilk başlarda ufak tefek tıkırtılar (koltuk, gösterge v.s) yerlerden geldi zamanla alıştım çok rahatsız etmiyor bozuk yollarda çıkıyor sonra kayboluyor

tirbik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendim uğraşıp sökmeye karar verdim iyi bir yalıtım yapayım teybi nasıl sökebiliriz

tirbik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön konsolu komple söktüm ve detaylı bir yalıtım yaptım bütün sesler kesildi çok şükür

tirbik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelx sitesinde detaylı ve resimli söküm var oradan yararlandım. zor değil ancak sökümü belli bir yerden belli bir sıra takip ederek yapmak gerekiyor. ilk olarak teybi çıkarıyorsunuz sonra vitesin etrafındaki paneli sonra klimayı ve en sonundada çerceveyi söküyorsunuz yazdığım sitede detayıyla anlatılmış. ben resimlerini çektim yaptığım yalıtımında resmini çektim ancak nasıl bu siteye ekleyecem bulamadım