ön kaput ve far takımı corsa c acil

fatih_ozcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün yarı ufak yarı büyük bir kaza yaptım ön kaput ve farlarim kullanılmaz hale geldi elinde bulunan varsa benimle irtibat kurabilirmi

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
dostum combo için angel almıştım 6 ay kadar kullandım çiziksiz. fakat xenon kullandım. arka lastiklerini deldim. farlardan araca profil resmimdeki farlardan aldığım için kullanmıyorum eski resimlerini gönderebilirim aracın. fakat su alıyordu silikon yapmadan takmıştım. sonar marka siyah zeminli.

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
ayrıca sıfırlarıda var aracı aldığım gün sökmüştüm:) orjinal kutusunda:)1 gün kullanılmamıştır

tayfunozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle çok geçmiş olsun. ben yaptığım kazadan sonra ön kaputu 100tl ye iki farıda 50+50 100 tl ye almıştım. bende istanbul kartal ve bostancıdaki çıkmacıların tel leri var istersen verebilirim. özellikle kartal sanayindeki özkan oto yu tavsiye ederim. gerçekten düzgün insanlar. 0216 306 81 09. kolay gelsin. beraberde gidebiliriz. muhakkak yardımcı olurlar.

Son düzenleme:

fatih_ozcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya istanbula gidip gelmem buradaki fiyatla aynıya geliyor işin kötü yanı bu kaput buldum 150 tl aynı renk yine boya atılacak mecburen farda buldum fakat ayakları kırık 100 tl dedi sağlam ayaklı bulmak zorundayım veya en son angel far alacağım çıkmaya 100 vereceğime 130 daha veririm sıfır angel alırım mantıklımıdır sizce arkadaşlar

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun ben size pm atmıştım farlar için,ama benimki aracın üstünde takılı orj. valeo dur zaten bende satmaktan ziyade mercekli far için daha çok takas aramaktayım ama genede size bir site vereyim burdan sipariş edebilirsiniz sıfırını.

http://www.opelgokhan.com/arama_sp.html

Son düzenleme: