Öneri

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu konuda savaşbeyin belirttiği gibi arama yapılmadan uygun olmayan yere açılmış ;ayni konun istekler,öneriler bölümünde mevcut.
Ayni gündemdeki gibi kalması daha yararlı, bunun nedenini cengiz bey çok güzel açıklamış. Bencede olduğu gibi kalmasında yarar var.;)

Poem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş abinin bu sözlerinin altına imzamı atıyorum.

erol ckmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
henüz sitenizde yeni sayılırım ama, arkadaşlara bende katılıyorum.

daha önce 2 yıl skoda fabia kullandım ve iki forum sitesine üyeydim.
modeller ayrıydı ve çok kullanışlıydı. ( özellikle teknik konularda )
örn. skodam.com ve skodaturkey..

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne gerek var sıkıntılar üç aşağı beş yukarı aynı kronik yani e haliyle çözümleri de aynı

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler şahsi fikrim,şeyi devletten beklememek lazım, biraz da şapkayı önümüze koyup düşünmek lazım.herkes yeni konu açarken ,başlık kısmına otomobil modeli+sorun şeklinde yazarlarsa, hem aynı konudan onlarca olmaz, hemde daha sonradan bilgi arayan üyeler kolayca istedikleri konuya ulaşırlar.mesela

Astra h cam kolu arızası, corsa c bobin sorunu,vectra b nin bagajdan ses geliyor v.b...

Eger konu sorun değilse benzer uygulama yine yapılabilir.Zaten içeriği otomobil veya opel olmayan konular da çeşitli bölümlerde toplanmış, bunları sınıflandırmaya gerek yok diye düşünüyorum.

tyson__0645

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler şahsi fikrim,şeyi devletten beklememek lazım, biraz da şapkayı önümüze koyup düşünmek lazım.herkes yeni konu açarken ,başlık kısmına otomobil modeli+sorun şeklinde yazarlarsa, hem aynı konudan onlarca olmaz, hemde daha sonradan bilgi arayan üyeler kolayca istedikleri konuya ulaşırlar.mesela

Astra h cam kolu arızası, corsa c bobin sorunu,vectra b nin bagajdan ses geliyor v.b...

Eger konu sorun değilse benzer uygulama yine yapılabilir.Zaten içeriği otomobil veya opel olmayan konular da çeşitli bölümlerde toplanmış, bunları sınıflandırmaya gerek yok diye düşünüyorum.

+ 1

istasyon29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olması gerekende o zaten her opelin arızası veya yedek parçası bir değil.!

Astra g/f/h corsa, vectra, zafira vs. vs....

bölümler halinde açılmasında kullanıcı arkadaşlar için buyuk yarar getireceği kanaatindeyim.

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olması gerekende o zaten her opelin arızası veya yedek parçası bir değil.!

Astra g/f/h corsa, vectra, zafira vs. vs....

bölümler halinde açılmasında kullanıcı arkadaşlar için buyuk yarar getireceği kanaatindeyim.

+1..

hala savunuyorum bu öneriyi ancak nedense yönetmimden hiç ses yok...