OP-COM Kullananlar, Uygulamalar Buraya

• Konuyu başlatan sozberk
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
yasakmı bu uygulamanın kullanılması
opcom kullanmak yasak olur mu tabi serbest ama cihaz o kadar fonksiyonel ki km bile düşürebiliyor. biliyorsunuz bu da tespit edilmesi halinde suç doğal olarak yani. o yüzden bu başlıkta bu tip sorulaı cevaplamayacağız.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
slm sami iyi aksamlar op com la bence bıraz kurcaladım su hatayı ben kurcaladıktan sonra oldu ve birturlu silemedim nasıl silebilirim
[FONT=&quot]b3045 hırsızlığa karsı sinyalı voltaj alcak[/FONT]
nasıl silebilirim

kurcalamak derken herhangi bir ayar değişimi yapmadıysan opcom buna neden olmaz. var olan bir arızayı bulmuşsundur.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
hata tekrarla tabikide gene oluşur.. sorunu giderip öyle silmeniz gerek. sonra tekrarlamaz. sorunu fiziksel olarak düzeltmedikçe hata kodu hep çıkar..

olay budur. silince gitmemişse ustanın yolu görünmüş demektir. ahmet digital kaostaki webeffect sen misin

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Frimware güncellemesi lazım. Bence satan kişiyle konuşun sorunu halletsin. Aslında biz de yaparız ama cihazınızla hiç arabaya bağlanmadığınız için çalışıp çalışmadığı hakkında fikrimiz yok. En güzeli satıcının tüm ayarlamaları yapıp göndermesi.

benim oncelikle merak ettiğim iki soru var birincisi bu modul win7 ile uyumlumu? ikincisi de daha once hıc kullanmadım ve benım cıhazın satıcısına ulaşmam mumkun değil ne telefonu var ne baska bısey. makınayı araca takınca ışığı yanıyor tek ışık. dıger ıkı ışık yanmıyor. ınterface connectıon error verıyor. cıhaza yazılımı ben yukleyemezmıyım?

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
benim oncelikle merak ettiğim iki soru var birincisi bu modul win7 ile uyumlumu? ikincisi de daha once hıc kullanmadım ve benım cıhazın satıcısına ulaşmam mumkun değil ne telefonu var ne baska bısey. makınayı araca takınca ışığı yanıyor tek ışık. dıger ıkı ışık yanmıyor. ınterface connectıon error verıyor. cıhaza yazılımı ben yukleyemezmıyım?

Melih eger ınterface connectıon eror hatası alıyor isen ve Test interface dediğinde interface test failed hatası alıyor isen cihaza yazılım yükleme ile kurtaramazsın. zaten yazılım atamazsın izin vermez.
Bi şekilde cihazın Boot u uçmuş yada işlemcinin okunmasını engelleyen donanımsal bi sorun oluşmuş.
Cihazını araca baglayıp araçta test yapmayı dene ama düzeleceğini sanmıyorum.

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
melih hoca söyle bişey var.. hangi opcom yazılımı ile deniyorsun bunu.. bende 1-2 tane yaılımda bu tarz hatalar almıştım..
http://op-com.hu/Downloads_EN.aspx
bu siteden demo programı yükleyin. test interface yapın bakalım gene sorun aliyor musunuz. alirsanız sıkıntılı..

opcomun çok sorunlu cihazı var. satıcıyı iyi seçmek gerek..

win 7 ile çalişiyor daha 3 gün once denedik..

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
melih hoca söyle bişey var.. hangi opcom yazılımı ile deniyorsun bunu.. bende 1-2 tane yaılımda bu tarz hatalar almıştım..
http://op-com.hu/Downloads_EN.aspx
bu siteden demo programı yükleyin. test interface yapın bakalım gene sorun aliyor musunuz. alirsanız sıkıntılı..

opcomun çok sorunlu cihazı var. satıcıyı iyi seçmek gerek..

win 7 ile çalişiyor daha 3 gün once denedik..

bu programı kurdum daha programı kurup calıştırırken bılgısayar da config file not found hatası verıyor. acaba benım ısletım sıstemını mı kabul etmıyor bu programlar.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opcom kullanmak yasak olur mu tabi serbest ama cihaz o kadar fonksiyonel ki km bile düşürebiliyor. biliyorsunuz bu da tespit edilmesi halinde suç doğal olarak yani. o yüzden bu başlıkta bu tip sorulaı cevaplamayacağız.

bilgilendirme için teşekkür ederim bunalrın yapılabildigini bilmiyordum aklıma takılmıstı ne gibi zararlı yanları olabilecegi ögrenmiş oldum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...