OPEL 2007 VECTRA 1.6 Klima Sorunu !

asd446dem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 1 yıldır klima dan dolayı sıkıntı yaşıyorum. Klimanın Bilgi Gösterge Ekranında bir gidip gelmesi yüzünden yazın soğutmadı kışın ısınamadım. başlarda klima ses yapıyordu sadece . sonradan bilgi gösterge ekranında klima gidip gelmeye başladı . şimdi tamamen gitti bilgi gösterge ekranında klima hiç gözükmüyor. klima panelinin ledleri felan yanmıyor. Bazen gelip gidiyor. kışın rezil durumdayım. Elektrikçiye götürdüm kaç kere sigortalarda sıkıntı yok. klimanın kablolarında da sıkıntı yok. Ustaya götürdüm oda teyp orjinal değil dedi ondan kaynaklı olabilir dedi. oda yapamadı sonuç olarak. yaptıracam ama sorunu bir türlü bulamıyorlar. neden klima bilgi ekranında gözükmüyor. gidip geliyor. Lehimlerin hepsini kontrol ettirdim sıkıntı yok. KLİMA ÇALIŞMADIĞI İÇİN BİLGİ GÖSTERGE EKRANINDA KALORİFERİDE AÇIP ISINAMIYORUM.:mad:

alemdarli46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çıkma bir klima kontrol paneli bulup deneyebilirsin yüksek ihtimalle klima kontrol paneli’nde arıza var

teoman477

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilgi ekranında klimanın görünmemesi yazılımsal bir sorun olmalı. Akü kutup başlarını söküp tekrar taksanız. Düzelmesi düşük bir ihtimalde olsa denemekte fayda var.

asd446dem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çıkma bir klima kontrol paneli bulup deneyebilirsin yüksek ihtimalle klima kontrol paneli’nde arıza var

Bir alt kasasınınkini denedim calışmadı . Benm panelde onda calılmadı sanırım paneller farklı diye olmadı aynı kasa bulursam tekrar deniyecem sağol

asd446dem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilgi ekranında klimanın görünmemesi yazılımsal bir sorun olmalı. Akü kutup başlarını söküp tekrar taksanız. Düzelmesi düşük bir ihtimalde olsa denemekte fayda var.
Benm teyp paneli orjinal değil görüntülü . Akü kutuplarını ben sökü taksam her hangi bir yazılım yükleme tanıtma gibi bir şey yapacakmıym kısaca evde yapabilirmiyim