Opel Anketi 3.5 ay sonra elimde

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Anketi 3.5 ay sonra elimde

Burock3427 link' Alıntı:
Bugün anketle ilgili yukarıdaki mesajı yazdıktan yarım saat sonra telefonum çaldı. Bayiden müşteri memnuniyet anketi için arıyorlar. Dedim herhalde forum takip ediyorlar görünce yazımı aradılar.

Pas pas veriyoruz başka da bir şey olmaz dediler. Ben de dedim anket gelirse pazarlığı yaparız. 10 üzerinden 6 verince bozuldu hatun memnuniyete. 100 kişiden 30-40 arası müşteriye gidiyormuş bu anketler öyle dedi kendileri...

Bu arada orijinal paspas veriyorsunuz değil mi dedim güldü gevrek gevrek orijinal verirsek bayi batar beyfendi dedi.
verdıklerı paspas araca cok buyuk gelıyor koku yapıyor ve olmuyor direk çöp yani bılgınız olsun..

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
verdıklerı paspas araca cok buyuk gelıyor koku yapıyor ve olmuyor direk çöp yani bılgınız olsun..

Yok zaten gittik aldık orijinal Astra paspas. Güzel bir ürün almayı düşünenler alabilir. Biraz tuzlu.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
Yok zaten gittik aldık orijinal Astra paspas. Güzel bir ürün almayı düşünenler alabilir. Biraz tuzlu.
Fiyati normal bence:120-130 tl civari olmasi lazimdi sanirim
Ama onunda kenarlari acik kaliyor

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Fiyati normal bence:120-130 tl civari olmasi lazimdi sanirim
Ama onunda kenarlari acik kaliyor

Aynı üründen mi bahsediyoruz bilmiyorum ama benim aldığım cuk diye tam oturdu. Birebir halı paspaslarla aynı kesimi yapmışlar zaten öyle söyliyeyim.

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı anketten dün de bana geldi. Opel logolu bir zarf ve içinden de anketle beraber bir zarf daha çıktı. Satın aldığım bayi'nin servisinde koltuk koruma yaptırdığımda, bu anketin geleceğini söylemişlerdi. Geldiğinde bize gönderirseniz sürpriz hediyemiz olacak demişlerdi. Tüm yazılanları okudum, ayrıca 3-4 aydır bu konuyla ilgili birşeyler yazılmamış. Son zamanlarda bu anketle ilgili hediye alan arkadaşlar var mı aramızda? Varsa ne aldıklarını belirtirlerse sevinirim.

S

Sercan.Sari

Bilgi Girilmemiş

aliceinchains link' Alıntı:
Aynı anketten dün de bana geldi. Opel logolu bir zarf ve içinden de anketle beraber bir zarf daha çıktı. Satın aldığım bayi'nin servisinde koltuk koruma yaptırdığımda, bu anketin geleceğini söylemişlerdi. Geldiğinde bize gönderirseniz sürpriz hediyemiz olacak demişlerdi. Tüm yazılanları okudum, ayrıca 3-4 aydır bu konuyla ilgili birşeyler yazılmamış. Son zamanlarda bu anketle ilgili hediye alan arkadaşlar var mı aramızda? Varsa ne aldıklarını belirtirlerse sevinirim.

Son aylarda forumda yaşanan sorundan dolayı mesajlar silindi.

1 Ay önce form elime ulaştı ben baya kötü şeyler yazdıgım için bana bişey vermediler, sizede max küllük yada paspas verirler.

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan.Sari link' Alıntı:
Son aylarda forumda yaşanan sorundan dolayı mesajlar silindi.

1 Ay önce form elime ulaştı ben baya kötü şeyler yazdıgım için bana bişey vermediler, sizede max küllük yada paspas verirler.

Cevap için teşekkürler  :)

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Son birkaç aylık zaman dilimi içerisinde anketle ilgili bilgisi olan var mı?

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

anket bana da 15 gün önce gelmişti önemsemiyordum az önce doldurdum memnun olmadığım durumları yazdım yolladım