Opel Astra 2006 Gtc ids plus amortisör sorunu yardım !!!!!!!

Latif_argok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar başlık bi kaç kere açılmış ama net cevap veren olmamış aracımin on iki amortisör arızalı patlak yani 3.5 cm yay var simdi ben bunu değiştirmek isteyince ids pluslu amortisör 2500 dediler normal amortisör ikisi 300 lira ne yapmam gerek bi de bu ids plus sport tuşu sayesinde mi kullanılıyor yoksa sürekli aracı yöneten bi sistem mi 🤔

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar başlık bi kaç kere açılmış ama net cevap veren olmamış aracımin on iki amortisör arızalı patlak yani 3.5 cm yay var simdi ben bunu değiştirmek isteyince ids pluslu amortisör 2500 dediler normal amortisör ikisi 300 lira ne yapmam gerek bi de bu ids plus sport tuşu sayesinde mi kullanılıyor yoksa sürekli aracı yöneten bi sistem mi 🤔

sürekli bi sistem. parçacılara sorun tanesi 800-900 lira civarıydı en son. arıza (ids ışığı daimi) yanmıyorsa sadece yağ kaçağı varsa bi ihtimal keçeleri tamir ettirilebilir. geçen yıl 150 lira tanesine istiyorlardı tamirinin.

sport a basarsanız ekstra sertleşir basmassanız sizin kullanım tarzınıza ve yol koşullarına göre daimi olarak sertlik yumusaklık değişir...