Opel Astra 2012 LPG Kiti Tercihi

trasali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

Formda konuyu çok araştırdım. Ancak yeterli cevabı bulamadım. bu yüzden konu başlığı açtım umarım rahatsız olmazsınız. Arkadaşlar motor kodum A16XER aracım 2012 model Astra Classic ııı (MTA vites). LPG taktırmak istiyorum. Ancak 2012 modellerde galiba subap (erime) sorunu varmış. Bu bilgiyi buradan (topiclerden) öğrendim. Bu konu ile ilgili yapılabilecek hiçbir şey yok mu ? Prins veya BRC aklımdaki markalar sorun yaşar mıyım. Bilgisi olan arkadaşlarımın verecekleri cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.....

trasali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Landirenzo ile anlaşması olduğu için rantsal bir yaklaşım sergiliyorlar gibi geldi bana. Bu sitede en doğru tercihin ne olduğunu öğreneceğime eminim.

kizilbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kafanız fazla karışmasın ama forumda bazı tüp modelerinde menzil ve benzin göstergesinin kendi kendisine düştüğü söyleniyor ben landi taktırdım LPG fiyatı bizim burada 2.62 170 km yol yaptım klima devamlı açıktı biraz önce aynı pompadan fişledim tam 34.25tl gaz aldı halbuki gecen hafta ölçtüğümde daha az yakmıstı demeli klimanın biraz etkisi var