Opel Astra CDTI Enjoy

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun, kazasız cezasız günlerde binin. bence gri renk daha güzel, benim corsa metro mavi ikinci el aldığım için seçme şansım olmadı ama olsa öncelikle beyaz yad a grinin tonlarından alırdım.
metro mavi aracı çok güzel gösteriyor ama çok kir, toz ve çizik belli ediyor muhafaza etmesi çok zor. koyu renk isteyenler için siyah yerine kesinlikle metro maviyi tavsiye ederim.

BBERKAYY

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yahu donanım listesinde bile olmayan bişey için hala iddia ediyosunuz. Hayatınızda ilk defa görmüşsünüz kesin konuşuyosunuz Aynı şey yeni focuslardada var sac jant kapağın şeklinde yapılmış alaşımlı gibi gözüküyor sizin gibi atlasın millet diye. Harun kardeşim rica ediyorum elini bi jantın arkasına sok iki parçamı diye bi bak sonrada elinlede üstüne hafifçe vur kapak sesi geliyormu.
Bunu siteyi sizin gibiler yüzünden terkedip yazmayı bırakan Vladimir nickli arkadaşla inceledik. Hemde çok iyi inceledik. Siz kapak deyince anlamıyorsunuz. Gidin inceleyin diyorum hala o jantlar kapak değil alaşım jant diye ısrarcısınız. Astra'ya biniyorum diye geçiniyosunuz. Tr'ye bu kasada son senesinde gelmiş yurtdışında sürüsüyle olan bi modelden haberiniz yok.

Son düzenleme:

BBERKAYY

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.opel.de/shop/cars/astra/config/quick1.act?var=W&value=QN1 Buradan kontrol etsin çok bilen arkadaşlar. Almanca ama kolayca bulunabilir. İleri derece almancaya gerek yok
İşi gücü bıraktık anlayın artık diye sizin için burda vakit kaybediyoruz biraz olsun insanların fikirlerine ve söylediklerine kulak asın

Bulamayanlar olabilir diye PrintScreen'de yaptım buda sizler için kapak olduğunun belgesi;

Jantı sarıyla işaretledim özellikle STAHL kapak manasına geliyo. Hala inanmazsanız bi zahmet almanca sözlük bulup internetten falan anlamına bakın. Anlayabilmeniz için daha fazla bişey yapamam heralde artık.

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın üzerindekiler jant kapağı hiç bi yerden kaliperler gözükmüor :) ayrıca çitalar iptal edilmiş cok güsel durmus güle güle kullan allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

BBERKAYY

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın üzerindekiler jant kapağı hiç bi yerden kaliperler gözükmüor :) ayrıca çitalar iptal edilmiş cok güsel durmus güle güle kullan allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

Kardeşim dediğimin arkasındayım jantlar kapak ama kaliperler gözüküyor. Bilmeyen birininde kapak olmadığını anlaması zor resimden bakarak. Çıtalarda orjinalden öyle. Yani çıta yok. Kısaca araçta herhangi bir sonradan müdehale yok.

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için.Aramızda bilgili arkadaşlar olduğu için kapak olduğu anlaşıldı.Evet gerçekten jant kapağı.Bende ilk gördüğümde jant zannettim ama elle müdahele ettiğimde kapak olduğunu anladım.İnanın normal janttan hiçbir farkı yok.Öyle bir kıvrım yapılmış ki anlaşılması çok zor.Ancak elle müdahele de anlaşılıyor.