Opel Astra Classic III 1.3 cdti manule mi ? easytronik mi?

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle düz. bir çok değişik marka model otomatik-düz kullandım easytronic kadar kötüsünü görmedim. şahsi görüşüm budur. düzden devşirme bi sistem. ayrıca benim düz 1.3 bile hantalken easytronic beni hiç cezbetmiyor. hem yakıt avantajın olur...

şu konuya bi göz atın:

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=57136&highlight=k%F6t%FC

Son düzenleme:

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle düz. bir çok değişik marka model otomatik-düz kullandım easytronic kadar kötüsünü görmedim. şahsi görüşüm budur. düzden devşirme bi sistem. ayrıca benim düz 1.3 bile hantalken easytronic beni hiç cezbetmiyor. hem yakıt avantajın olur...

şu konuya bi göz atın:

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=57136&highlight=k%F6t%FC

şunu hep derim... easytronik alıyosan manuel kullanacaksın... amaç o zaten.. otomatiğinin berbat olması gayet normal:) ben manuel kullanıyorum kendim ayarlıyorum... manuel vitesin hazıı ile otomatik vitesin rahatlığını birleştiriyorum:) bence olay budur bu yarı otomatiklerde... ayrıca yakıt tüketimi manuel kullanımda manuel viteslerle hemen hemen aynı...

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şunu hep derim... easytronik alıyosan manuel kullanacaksın... amaç o zaten.. otomatiğinin berbat olması gayet normal:) ben manuel kullanıyorum kendim ayarlıyorum... manuel vitesin hazıı ile otomatik vitesin rahatlığını birleştiriyorum:) bence olay budur bu yarı otomatiklerde... ayrıca yakıt tüketimi manuel kullanımda manuel viteslerle hemen hemen aynı...

o zaman, manuel kullanacaksam neden easytronic'e fiyat farkı vereyim ki?? :confused::confused:

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman, manuel kullanacaksam neden easytronic'e fiyat farkı vereyim ki?? :confused::confused:
insanlar nasıl düşünür bilemem ama ben şu amaçla verdim... istanbulda yaşıyorum trafik malum.. ekonomi istiyorum dizel istiyorum... manuelde debriyajla hamallık yapacağıma aynı ekonomiyi easytronikte yaparım düşüncesiyle aldırdım bu aracı:) yakıt değerleri aynı çünkü ve acayip keyif alıyorum kullanırken:) kısacası debriyajla uğraşmak istemeyenler ama manuelin vites geçişlerini hissetmek isteyenler için birebir :)