Opel astra h aux sorunu

onurkemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayir benim arabada orjinal olarak aux girisi var servise gidip program ile aux acilmasi gerekiykrmus odak opel gel program atalim dedi gidicem eger olursa yazicam size burdan acaba kac para program atmak

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
garantideyse para almazlar
değilse 20-30 tl birşey tutar

MuraTTameR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onurkemal bence aux girişinde sorun yok.Bendede opel astra h var.Galaxys s2 telefonumu aux takıp rahat rahat dinliyorum.Doğru kabloları aux ve telefona taktıkdan sonra radyodaki FM/AM basacaksın AUX ordan getireceksin yane CD/MP3 tuşundan değil.Sonra telefondan müziği aç rahat rahat dinle.

FH061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasim sen aux cikisini alttaki gibi mi yaptin eger evetse benimle ayni sorunun.
diger bir konuda yazmistim sebebini; arkadaslar merhaba, bende soket var 2007 mayis model opel astra sport araba
kabloyu servisten siparis verdim 3 gun sonra geldi gittim ustabasina danisayim dedim parayi odemeden ustabasi bana tech2 nin aux fonksiyonunu aktiflestirmeyi bloke ettigini beyan etti, yani bu ozellik parali oldugu için ucuza maletmeyi engelleme amacli sistem engelliyor aktiflestirmeyi bayagi bir tartisma sonucu beni ikna etti ve kabloyu almaktan beni vazgecirdi paran bosa gider dedi kimse aktiflestiremez aux fonksiyonunu cunku opelin sistem(tech2) bloke ediyormus, aranizda dolayli yollardan yaptiranlar var mi???

Plastic_Pull_up.jpg

Soket resmi

Jack_Notmounted.jpg

Jack_mounted.jpg

ss100350eg2.jpg

aux_mp3.jpg

bu el freninin yaninda ki 2 tane cevirmeli dügme nedir ne ise yariyor?

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et