Opel Astra Hantal !

M3R4KLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tartışmayın zaten..Her tartışan iddiasında yalnız kalıyo..220 yapan olsa bile gelip yaptığını söylemez desteklemez..

nemlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 dizel astralar 220 görmez, görse de hantallık başka birşey, top speed başka...

görür görür :D kendim gördüm 240'ı..
eve dönüşte ankaradan otobana girince çekip koyarım vidyosunu. tam 240'ı görüyorum otobana her girdiğimde. hatta yeni civic 250-260 civarı olmalı çünkü iki civic geçti beni o hızda

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tartışmayın zaten..Her tartışan iddiasında yalnız kalıyo..220 yapan olsa bile gelip yaptığını söylemez desteklemez..

Görürde Nasıl Görür Rüzgarı arkasına alır yol eğimli olur ha o zaman gorur ama dumduz yolda ruzgarıda arkasına almassa zor :(

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insanların opel astra H ile alıp veremediği nedir anlamıyorum, 3-4 senedir hep aynı konu :) hantalsa hantal hızlıysa hızlı bırakın artık, ben hiç kullanmadım ama ışıklarda bazen sıkıştırıyorum, opel astralar benim önümde gidiyor.. rica ediyorum bir allahın kulu çıksında corsalar hantal desin, birazda bizim araçların reklamı olsun :D

M3R4KLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Görürde Nasıl Görür Rüzgarı arkasına alır yol eğimli olur ha o zaman gorur ama dumduz yolda ruzgarıda arkasına almassa zor :(

Ben görüp görmediğini duyduklarımdan biliyorum bizzat denemedim ne koşullarda gördü onuda bilmiyorum..Burda okuduğum birkaç duyum ve izlediğim birkaç videodan ibaret tüm bildiğim..ama sonuçta 220ye çıkıyomuş

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam 2 sene cdti kullandım. evet hantal. yok 220 yaptık neresi hantal filan diyenlere gülüyorum. evet bende 230 yaptım. yapmaz değil yapar. top speed başka şeeeey hantallık başka şey. ayrıca o 220 km hıza çıktığında o süratte ne kadar sağlıklı kalabiliyor o ayrı bi konu.
bir gün 150 ile konya-ankara gidiyorum. önümde de bi araç var vites düşüreyim sollayayım dedim. canımdan oluyordum. çekmiyor işte. bi devirden sonra gitmiyor. ayrıca arabada 3-4 kişi varken hele bi de klima açıksa tüketimi zaten sizde biliyorsunuz. şu tdci ile karşılaştırmayı bi kenara bırakın. tdci her türlü gider. bi arkadaş da cdti ın viraj kabiliyetinden bahsetmiş. çok merak ettim motorun viraj ile ne alakası var?
cdti motor ekonomi için tasarlanmış vergi avantajı olan güzel bi motor. yaptıkları yapabilecekleri ortadadır. fazla kasmamak lazım

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 dizel astralar 220 görmez, görse de hantallık başka birşey, top speed başka...

1.3 dizel astralar 22o görürmü görmezmi bilmıyorum.. Ama şu varkı hantallıkla ulaşabileceği son hız cok farklı, katılıyorum bu konuda sana.. Bende 1.6 h var megan 2 1.6 da var.. Megan 2 ye gore hantal kalıyo.. Evet arkadaşların dedıgı gıbı megan 2 ıle vıraja girsen sert şekılde mazaallah sonucu düşünmek ıstemıyorum. Astra evet gercekten yere yapışan, güven veren bir arac.. Tabi bunun hantallıkla ne alakası var onu böyle yorum yapanlara sormak lazım..

Her nekadar hantal olsada olmasada astra gercekten muhteşem araba (Bence)