Opel Astra Hantal !

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Fordun sadece connect ini kullanıyorum 70 ps olanının bile felaket çekişi var ona sözüm yok ama asla yerli marka taraftarı değilim bu sadece benim seçimim.Konusunu tartıştığımız astraya gelince almak için araştırıp buralara göz atanlar lütfen test etsinler herkesin fikri kendince çünkü.Bu tür forumların etkileyici olduğunu düşünüyorum. Bu makinenin bu kadar tatminkar olacağını bilseydim çok daha önce şartlarımı zorlardım. hiç birşey kusursuz değildir ilk hızlanması kötü,ama vites aralıklarını gaz pedalına yaptığınız baskıya göre ayarlaması kick down olayı süper, spor sürüş moduda öyle, biraz yol sesi var motor sesi hiç yok denecek kadar az, donanımı doyurucu bagaj emsallerine göre iyi ben henüz çok rahatsız olduğum bir yönünü keşfedemedim dosta tavsiye edilirmi EVET. Fordun egsoz gazına gelince İKLİM KONTROLLÜ DİGİTAL KLİMADAN ZOR GEÇER ;)

Sürekli kırılan klapesi olan o iklim kontrollü klima mı , yoksa sürekli ayarı kaçan step motorlu iklim kontrollü klimamı :) astra h i severim ama o kadar da büyütmeyin sonuçta 2003 yılında banta giren tam 10 yıllık teknoloji :)

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Sürekli kırılan klapesi olan o iklim kontrollü klima mı , yoksa sürekli ayarı kaçan step motorlu iklim kontrollü klimamı :) astra h i severim ama o kadar da büyütmeyin sonuçta 2003 yılında banta giren tam 10 yıllık teknoloji :)

Evet kusurları çok ama yinede çoğuna on basar. Biz kullandığımız için astranin sorunlarını biliyoruz. Sanki diğer markaların buna benzer problemleri yokmu. Artılar ve eksiler meselesi. Ben hala memnunum hala alacak olanlara test etmelerini tavsiye ederim. 10 yıl önce banta girmiş ama o bantta bir arpa boyu yol almamış o doğru.

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuya baktımda 1200 devirden 1600 devre kadar filan hantal demişler falan fıstık. Kusura bakmayın ama ARABA KULLANMAYI bilmiyorsunuz.