opel astra J fren sistemi ve yokuş kalkış

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Yarı otomatik derken başkanım :) J kasalarda triptonik yok tam otomatik şanzımanlı modeller mevcut.

ilkatör76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarı otomatik derken başkanım :) J kasalarda triptonik yok tam otomatik şanzımanlı modeller mevcut.
Bu dogruysa ne güzel?ama beni yokuş destegi war diye kandırdılar ?şeytan diyoki her türlü olumsuzluga ragmen opelini satma gerekli modifiye we düzeltmeleri yap taş gibide bin diyo adminim??yapım itibarı inatçıyım yenilgiyi asla kabul etmem birazda lazım(gümüşhane)we mücadele etmeyi çok sewerim!!yurdum insanının doğana bmw motoru takıp 240 bastıgı bi ülkede yaşıyorum,biraz para istiyo bu modifiye işi gerekli paran olursa her türlü aracını farklılaştırabilir insan?ama koca opelin her tür sorunu çözümleyebilicek fabrikasyon imkanları bulunurken standartı saglayamamaları büyük bi wehim??sahi bizim forum ne zamdn toplanıcak??ortak bi bulusma düzenlesek nasıl olur??illere göre merkez bi nokta il belirleyip orada buluşup hasret gidersek astralarımızı buluştursak nasıl olur?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Yazdığınız sorun aslında sadece opelin değil, tüm markalarda fiyat kırma politikası olarak bulunuyor. Adamın başka çaresi yok bu kadar ÖTV ve KDV den sonra bize uygun araç verebilmesi gerekiyor. Bununda yöntemi donanımdan çalmak. Bu buluşma işleri inş. gelecekte olur. Bende çok isterim buluşma olaylarını :)

ilkatör76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazdığınız sorun aslında sadece opelin değil, tüm markalarda fiyat kırma politikası olarak bulunuyor. Adamın başka çaresi yok bu kadar ÖTV ve KDV den sonra bize uygun araç verebilmesi gerekiyor. Bununda yöntemi donanımdan çalmak. Bu buluşma işleri inş. gelecekte olur. Bende çok isterim buluşma olaylarını :)
Buluşmayı gemi halatıyla çekiyorum inşallah bastonum olmaz :):);)