Opel Astra J 'ye Krom Aksesuarlar

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Ömer Bey aracınızın maşallahı var. bu renk çok yakışıyor gerçekten. Bacanağımda da bu renkten var ona da diyorum şu krom çerçeveden yaptır diye ama yaptırmadı. Ben kendi aracıma yaptıracağım. Ama fiyatlar çok uçuk ben n11de şöyle bir ürün buldum, imkanlar el versin bahara doğru bundan almayı düşünüyorum.

Teşekkür ederim sağolun.... Bu ürüne ben de bakmış ama pek emin olamamıştım. Yorumlardan anladığım kenarlar keskin kalmış ve arka kapı üst parçası uzun kalıyormuş biraz. Keskin yerler törpülenir ve uzun kısım da hassas bir testere ile kesilirse sorun kalmaz diye düşünüyorum.

Selman bey sizin gibi aracının yağını suyunu değiştirip, subap ayarı yapabilen biri bu işi gözü kapalı yapar. Açıklamalarında 20 derece üzeri sıcaklıkta uygulayın yazıyordu sanırım. Size bir püf noktası, aracı güneşe parkedin iyice bir ısınsın, tam öğlen sıcağında girişin işe öyle bir yapışıyor ki hafifçe değdiği yerden çıkarmaya çalışırsanız çıta eğiliyor... Tabi kış geçtikten sonra yaparsanız daha sağlam olur.

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ömer Bey aracınızın maşallahı var. bu renk çok yakışıyor gerçekten. Bacanağımda da bu renkten var ona da diyorum şu krom çerçeveden yaptır diye ama yaptırmadı. Ben kendi aracıma yaptıracağım. Ama fiyatlar çok uçuk ben n11de şöyle bir ürün buldum, imkanlar el versin bahara doğru bundan almayı düşünüyorum.

Paraya kıyın omsaline ya da S dizayn alın[emoji6] Yorumlar gösteriyor zaten bu ürünün kalitesini. Hatta S dizayn alın. Orjinale daha yakın. Daha çok kapatıyor içeri doğru.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Polist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
IMG_20190704_170005_Bokeh__01.jpg

13.06.2019'da uyguladım. Hala kullanıyorum. Omsaline marka o tarihteki maliyeti 346tl. Sdizayn daha pahalı ama kıyaslama şansım olmadığı için kalitesi hakkında bir yorum yapamayacağım. Montajdan sonra parçalar arasındaki boşluk orijinalden bi tık fazla ve 3 boyut anlamında orjinali gibi değil.

IMG_20190704_170005_Bokeh__01__01__01.jpg

Orjinali resimde okla gösterdiğim pencere kenarındaki siyah kısıma doğru 2-3 mm daha uzuyor. Omsaline 2-3mm kısa kalıyor. Bunun olumsuz etkisi ise yandan dik bakarsanız mükemmel ama uzaktan bazı açılarda o mükemmel parıltıyı yakalayamayabiliyorsunuz. Ama bu fiyata mükemmel bence ...

IMG_20191119_100550__01__01__01__01.jpg

Sis farı çıtaları markasız 45tl 23.06.2019'da uyguladım. Çok kaliteli değil çok kötü de değil. Fiyatı bedava bence.

Plaka altındaki çıta Markasız 123tl ama en sorunsuz birebir oturan bu çıta oldu. Orjinalle birebir aynı.

Bir uygulamacıya gittim ustası git abi evinde yap biz de aynısını yapacaz paran cebinde kalsın dedi sağolsun.

Uygulamayı kendim yaptığım için toplam maliyetim 514tl...

Kullanma talimatlarını uygulayarak, yanınızda da uzaktan bakarak kılavuzluk edecek birinden yardım aldıktan sonra çok kolay uygulaması.

Arkalarında kaliteli çift taraflı bant var.
Kutusundan sürme esaslı bir yapıştırıcı çıkıyor. Onu uygulanacak yere sürdüğünüz zaman çelik gibi oluyor .

Ben tek başıma yaptım, minik bir iki kusurum oldu. Bir yerde yaptırıp ta bu hatalar olsa idi çok daha fazla zoruma giderdi. Şimdi en azından kendi hatam😊

Yapıştırdıktan sonra sökemezsiniz çıtalar eğilir. O yüzden tek hakkınız var, dikkatli yapın. Bu çıtaların düşmesi ile ilgili fikir vermiştir sanırım. 😊

Yıkamalarda da hiç özen gösterilmez, ben de göstermem üstüne üstüne tutarım tazyikli suyu. Çok şükür bir sıkıntı yok...

IMG_20191124_171407__02.jpg
IMG_20190708_085038.jpg

Polist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah, güzel olmuş elinize sağlık ayrıntılı açıklama için tşkler