opel astra sedan 1.4 140hp benzin otomatik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mesut59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar yakında bende opel ailesine katılcam fakat şu aralar araştırmadayım. bu sitenın de bana faydalı olACAĞINI düşünüyorum.

opel astra sedan 1.4 140 turbo business paket benzin otomatik araç almayı dusunuyorum .. detaylı bilgi verirsenız sevinirrim. yakıt tuketımı vs

şimdiden teşekkürler

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçenlerde bende araştırmıştım yaza doğru aracı değiştirmeyi düşünüyorum...

yakıt tüketimi biraz fazla...
şehir içi 9 LT
şehir dışı 5.2 LT fabrika verileri... siz bunun üzerine biraz daha koyun ortalama 7 / 7.5 lt arası bir değer yakalanır o da baya sağlam yakar... özellikle daha önce dizel kullanan biri için yüksek bir değer :)

bagajı bi eski kasaya göre 45 LT küçük ama yeterli .... 460 Litre...

performanslı bir araba dizel gibi neredeyse ... 200 NM Tork mevcut...

navigasyonlu geri görüş kamerası ile tadından yenmez işte ama önceliğiniz ne ona karar vermek lazım... 60-65.000 TL arası bu araca vermek mi yoksa temiz az kullanılmış dizel mi almak daha mantıklı orası size kalmış...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fransız hükümetinin talebi doğrultusunda geliştirilen renault ve psa grubunun yeni motorlarını takip edin. Bu eskiden nam yapmış almanlar anlaşılan takip etmiyor çünkü. Renault 1.2 lt turbo 120 hp ve psa 1.2 lt puretech turbo 130 hp. Yakıt tüketimleri bunların şehir dışı verileri gibi... Hemde otomatik vitesle sunuluyorlar.

Başta mazda markası bu işe girdi. Ama ülkesi dışın çıkarmadı bu motoru. Şimdi fransızlar yaptı. Takdir etmek gerek.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sunduğu veriler bana göre göz boyamakta. Bu yakıt değerleri yüzünden canım araba heba olup gidiyor. Devir ekonomi devri ama ekonomi ve verimlilik artık bir arada gidiyor ama opel geri de hemde çok geri de kaldı. O yakıt değerleri insanın gözünü korkutmakta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...