opel astra sedan cosmo aracımın problemleri lutfen yardım ediniz....

besiktasli_86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar 2009 model 0 km de satın aldığım opel astra sedan cosmo easytonic aracım var. şuanda aracım 1200 km de.

aracımda bazı problemler yaşıyorum ama yetkili servise götürmek çok içimden gelmiyor çünkü sizde bilirsinizki yetkili servislerde çok iyi ustalar yok aksine hiçbir işlem yapmayıp aracı elimize veriyorlar. bütün markalar için bu geçerli. bu sorunları yaşanlar bana neler yapıldıgını,ne olabilecekleri...gibi destekte bulunmaları önemle rica olunur...

sorunlarım:

1- aracım biraz bozuk yola girince şöför kapısının ordan tıkır tıkır ses geliyor. bu ses kapıdan,camdan,direksiyondanda olabilir tam emin değilim.

2- araç kalkışlarda 1200 km de titreme ve çok ince bir ses yapmaya başladı. fren pedalını hafifçe kaldırınca ince bir ses geliyor . rolanti diyicem ama zaten rolanti 9 da yuksek yani ses ve titreme yapmaması lazım. sizce bu sorunlar ne olabilir. :cry: saygılarımla....

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
1-gelen ses için:eğer ses kapı içinden veya benzeri bir parçadangeliyorsa servise götürürseniz trimciler hemen sorunu çözerler.yok daha ciddi bir yerden geliyorsa zaten garantili olan aracın tamiri için yetkili servis dışında biryere gitme şansın yok.
2-easytronic vites bazen kalkışlarda titreme yapar.özellikle sıkışık trafikte bunu hissedersin.ama ince bir ses dediğin konuya burdan yorum getirmek zor.
bence hemen servis randevunu al ve kontrol ettir.yetkili servislerden de bu kadar korkmayın.standart işlemleri gayet güzel yapıyorlar.genellikle ustalık gerektiren konularda yetersiz kalıyorlar.fiyatlandırma konusu ise zaten malum.

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar 2009 model 0 km de satın aldığım opel astra sedan cosmo easytonic aracım var. şuanda aracım 1200 km de.

aracımda bazı problemler yaşıyorum ama yetkili servise götürmek çok içimden gelmiyor çünkü sizde bilirsinizki yetkili servislerde çok iyi ustalar yok aksine hiçbir işlem yapmayıp aracı elimize veriyorlar. bütün markalar için bu geçerli. bu sorunları yaşanlar bana neler yapıldıgını,ne olabilecekleri...gibi destekte bulunmaları önemle rica olunur...

sorunlarım:

1- aracım biraz bozuk yola girince şöför kapısının ordan tıkır tıkır ses geliyor. bu ses kapıdan,camdan,direksiyondanda olabilir tam emin değilim.

2- araç kalkışlarda 1200 km de titreme ve çok ince bir ses yapmaya başladı. fren pedalını hafifçe kaldırınca ince bir ses geliyor . rolanti diyicem ama zaten rolanti 9 da yuksek yani ses ve titreme yapmaması lazım. sizce bu sorunlar ne olabilir. :cry: saygılarımla....
bencede hemen servise götür. çünkü arızalar ileride başını daha çok ağırtabilir.

besiktasli_86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki tanıdığınız bir yetkili servis varmı usta olarak? istanbul anadolu yakasına oturuyorum. çunku eminimki 1 sorunu en az 10 kere servise getirip götürünce çözerler. honda,ford,volkswagen kullandım halende kullanıyorum tecrube sahibi oldum desem yeridir...

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
melih kardeşim aracın hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız bin..ama bence aldığın yere servise götürmen bence daha iyi,malum senin araç şuan halaa garantide