Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .

calmy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kampkeyfi.com
Yeni araç alan arkadaşımıza hayırlı olsun. Allah kaza bela göstermeden kullanmayı nasip etsin..

Arabam 13900 km oldu ve ben daha fazla beklemeden ilk bakıma soktum. Tüm filtreler ve yağ değişimi yapıldı. Bakım kontrol ve arka tampondaki küçük 1-2 çiziğin de rötüşlanması ile herşeyi aynı gün halledip teslim ettiler.

Bakım sonrası yakıt tüketiminde ciddi bir düşüş yakaladım. Neredeyse %10 civarında bir fark oluştu. Araç ilk bakım sonrası gerçekten tam performansına kavuşuyor. Zamanı yaklaşanlara tavsiye ederim.

asomcag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra sedan 1.6 115hp benzinli enjoy plus hakkında ne düşünüyosunuz kullanan arkadaşlar herhangi kalkış sorunu filan yokuşta ?

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni araç alan arkadaşımıza hayırlı olsun. Allah kaza bela göstermeden kullanmayı nasip etsin..

Arabam 13900 km oldu ve ben daha fazla beklemeden ilk bakıma soktum. Tüm filtreler ve yağ değişimi yapıldı. Bakım kontrol ve arka tampondaki küçük 1-2 çiziğin de rötüşlanması ile herşeyi aynı gün halledip teslim ettiler.

Bakım sonrası yakıt tüketiminde ciddi bir düşüş yakaladım. Neredeyse %10 civarında bir fark oluştu. Araç ilk bakım sonrası gerçekten tam performansına kavuşuyor. Zamanı yaklaşanlara tavsiye ederim.

7000de girdim bakıma :D

asomcag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım sendeki arabanın aynısının 1.6 115 hp si bende var senin arabanın torku fazla oda bi devirden sonra fos...benmkinin limitöre kadar yolu var ayrıca sadece ara hızlanmaları fazla uzun yolda çok tozumu yutturdum ben 1.3 cdtı lara ;) sana denk gelenler yaslamamış demekki yeterince.kaldıki sen 3e takana kadar ben uzamış olurum o saatten sonra etrafta benzinli görürse tanımasın zaten :Dkim ne derse dersin o kasaya 1.3 motor hantal kaçıyor bunu sadece ben değil kendi servisindeki elemanlrıda söylüyor...

Üstadım , ara hızlanmalar yavaş derken yani ne kadar yavaş ? ben 2002 megane i verdim astra sedan 1.6 115hp benzinli düz vites aldım ama şimdi kafamda soru işareti oldu?

bide şu yokuşta kalkamama problemini aslını açıklar mısın sana zahmet olmazsa ?

calmy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kampkeyfi.com
Astra sedan 1.6 115hp benzinli enjoy plus hakkında ne düşünüyosunuz kullanan arkadaşlar herhangi kalkış sorunu filan yokuşta ?

Benzinli bir araç kullanmak isteyenler için iyi bir seçenek. Duruma göre km de 0,40-0,45 TL yi geçebilen yakıt tüketimini göze aldıktan sonra kötüleyecek bir yanı olmayan bir araba.
Ben yıllarca 1.4 kullandım onun bile yokuşta kalkmaması için tek sebep sürücünün yetersiz olmasıdır.

Son düzenleme: